Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők, hogy neten nincsenek "normális" pasik, amikor még férfi szemmel nézve is full jó palik vannak fent és írnak egy átlagos lányra?

Figyelt kérdés

Előre is szólok, hogy nem vagyok meleg, de van az a szint amikor már meg lehet állapítani férfiként is hogy egy másik férfi úgy néz-e ki mint a Norte-dame-i toronyőr vagy épp úgy mint egy tipikus filmsztár.

Regisztráltam kíváncsiságból húgom képeivel egy magyar társkeresőre és még csak nem is a legfelkapottabbra, és még ott is jobbnál jobb külsejű, már-már filmsztár szintet megütők is írtak nagyon nagy számban, normális leveleket. Az anyagiakban is sokan brillíroztak, voltak ott mérnökök, orvosok is.


Akkor mégis miért mondják azt a nők, hogy "nincsenek normális pasik" online? Amikor ez tényszerűen nem igaz. Én azt láttam a saját szememmel, valódi tapasztalattal, hogy baromi erős a férfi felhozatal online. A női felhozatal pedig igen gyenge, tényleg csak a selejt moslék nők vannak sajnos.


febr. 27. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne dumáljatok félre!! Én annyira hetero vagyok hogy egy áruházban a közös WC-re nem megyek ki pisilni a többi férfi mellé. Akkor is én is látom hogy rengeteg a jóképű , vékony - sportos , jómódú fickó. Lassan már tényleg több mint a pocakos egyszerű ember. Szóval erős a konkurencia nagyon. Nők szálltak annyira el hogy egy kimondottan jóképű férfi színészre is azt mondják hogy atlagoska. Ha ebből indulunk ki akkor megértem hogy miért növekszik drasztikusan az incelek száma.
febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10-es

Mintha te nem így beszélnél azokról a pasikról akiket a társadalom legaljának tartasz. :)

febr. 27. 13:37
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

"Akkor is én is látom hogy rengeteg a jóképű , vékony - sportos , jómódú fickó."


Ha te nem akarsz dugni férfiakkal, nem ugyanazzal a szemmel nézzük őket. Majd ha állj rájuk a cerka, akkor beszélhetünk.

febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mintha te nem így beszélnél azokról a pasikról akiket a társadalom legaljának tartasz. :)"


Nem 10-es vagyok, de igen, így beszélek a pedofilokról, a nemi erőszakolókról, a családirtókról, a bántalmazókról, stb.


De akkor a válasz is megvan, screenshot nincs, tehát kamu.

febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamu hát...újabb hiszti meg jajj de gonoszak a nők...
febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba néz ki vki jol ha mindegy egyéb meg gáz.
febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!