Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a feministákon múlna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feministákon múlna a döntés akkor a prostitúció is be lenne tiltva?

Figyelt kérdés
febr. 28. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
54%

Én simán betiltanám, pedig férfi vagyok.

A prostik klientúrája nagyrészt ebből két féle férfiból áll:

- Házas fazonok, akik diszkréten akarják megcsalni az asszonyt

- Überszerencsétlen, undormány lúzerek, akik soha nem jutnának máshogy szexhez

Az első csoport menjen csak félre a kockázatokat vállalva, ha ennyi akar, és azt is támogatom, hogy a második csoport soha az életben ne jusson női testhez ilyen kerülőút által sem.

febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem az önjelölt "én is feministának tartom magam" emberekből indulok ki, hanem azokból, akik tesznek is valamit feminizmus címszó alatt,

akkor úgy látom, a feministák többsége be akarja tiltani.

febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
61%
Ha betiltanák a prostitúciót akkor a kiéhezett férfihordák az utcán közlekedő normális nőket bántalmaznák, erőszakolnák meg. Akkor már inkább legyenek prostik akik így megakadályozzák hogy ez megtörténjen. Így is elég sok a családon belüli erőszak is, ami az esetek többségében láthatatlan marad. Persze ettől még nem vagyok híve a prostizásnak, de még mindig jobb mintha a normális nők "szívnák meg" ha nem lennének.
febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
84%

A "feminista" nem copyrightos szó, ezért olyant is találsz, aki betiltaná, és olyant is, aki ennek nem látja értelmét.

Az emberkereskedelmet, a prostitúcióra kényszerítést viszont tiltják is a törvények. A nehézség persze az, hogy csomó prostituált nem fizikai erőszak miatt kényszerül prostitúcióra, hanem mert másból nem tud megélni, vagy mert érzelmileg függ a futtatójától.

febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
91%
Kiegészítés: a feminizmus liberálisabb és radikálisabb irányzatai között szinte vérre menő viták vannak ez ügyben. A radikálisabb feministák teljesen a plafonon vannak, ha egy liberális feminista a "szexmunkás" kifejezést használja, előbbiek szerint nem létezik ilyesmi, az ő szemükben a prostitúció minden formája nemi erőszaknak számít. A "skandináv modell" létrejötte és terjedése gyakorlatilag ennek a felfogásnak a megnyilvánulása (Európa több országában ügyfél oldalról van tiltva a dolog: a prostituált a szolgáltatásaival nem követ el bűncselekményt, te viszont bűncselekményt követsz el, ha azokat igénybe veszed).
febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
15%
Nem tíltanám be… de valahogy szabályozni kellene hogy ki veheti igénybe. Pl nagyon meg kellene emelni az árakat (pl 100 e /óra) és csak házas férfiak mehessenek. Így kizárva a csórókat. És a lúzereket akiknek alapból nem jut nő. Olyan mehessen aki nem a nyomisagot akarja kikerülni hiszen otthon már van felesége.
febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
82%

14

A gondolat és a szándék jó lenne, csak a pszichológiai kutátások és a börtönökben végzett kvalitatív interjúk is azt mutatják, hogy a nemi erőszaknak nem a kiéhezettség és a nőhiány az oka, hanem pont az erőszakra izgulnak fel. A hatalomra és az ellenkezésre, mert beteg az elméjük, ez egy külön parafília.

Szóval nem úgy néz ki, hogy annyira kanos, hogy egyszer csak nem bírja tovább, épp ezért nem állja meg a helyét például a "miért úgy öltözött fel" dolog sem.

A családon belüli erőszakon sem hiszem, hogy bármit is segítenek a prostik.

febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
26%

18:

Egy szóval sem írtam olyat hogy a családon belüli erőszakon segítenének a prostik! Miért kell így kiforgatni amit írtam?

Arra utaltam csak hogy még a házas férfiak is lehetnek annyira agresszívek amit a feleség szív meg. Tehát aki kap szexet még az is lehet agresszív. Hát akkor mi van azzal aki nem "jut szexhez"?

Nem hiányzik még több szexhiányos vagy egyéb "beteg elméjű" férfi az utcán. Akkor már inkább menjen prostihoz ha ő attól nyugodtabbnak érzi magát. Vezesse le ott a felesleges energiáját.

Az indíttatás meg szerintem senkit sem érdekel. Hogy miért csinálja.... azért mert szexhiányos, vagy beteg elméjű, erőszakra izgul....csak a normális nőket hagyják békén.

febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem forgatta ki, amit írtál.

Jóindulattal írtam, de már meg is bántam. :)


Az indíttatás pedig rohadtul de számít, mert ha nem a szexhiány vagy a "fölös energiák levezetése" miatt erőszakoskodik egy férfi normális nőkkel, akkor semmi köze az egész témáknak a prostik létéhez, és nem fog segíteni az, ha mehet prostihoz.

Az eddigi pszichológiai kutatások pedig erősen errefelé mutatnak.

Az erőszakoskodik, aki az erőszakra gerjed, és kész.

Egy ilyen embernek nem felel meg a prostival való szex, mivel az alapvetően nem erőszak.

Ha a prostival - az ő beleegyezése nélkül - erőszakoskodik, az pont megint nem jó semmire, mivel ő is egy ember, akivel nem erőszakoskodhat más. És amúgy ki is vannak téve bántalmazásnak. Attól, hogy prosti, nem érdemli meg jobban, mint bárki más, hogy olyan történjen vele, amibe nem egyezett bele soha, vagy esetleg kárt is tegyenek benne.

Ha a prosti eljátssza az erőszakot (vannak akik vevők olyen szerepjátékra egy kis extra pénzért), az pedig a valódi erőszakos férfinak nem fog megfelelni, az egy szép álom, hogy majd kiéli az ilyen vágyait prostiknál, a normális nőket pedig békén hagyja. Megkockáztatom, hogy szinte egy darab ilyen sincs.

Valamiért sose működött és nem is fog.

febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
54%

14,19

Szerintem pont, hogy számít ki miért csinálja, mert úgy könnyebb megelőzni. Azt mondta a 18, hogy kutatások szerint nem a kiéhezettségen múlik, gondolom ezt nem hiszed el neki? Miért? Mert azt gondolod, hogy a férfiak ösztöntlények, ugye? Vagyis férfigyűlölő vagy? Szexista?


Amúgy miért hoztad egyáltalán ide a családon belüli erőszakot? Azt tudtad, hogy nők is követnek el ilyet? Nem mintha ennek sok köze lenne a prostizáshoz.

febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!