Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a feministákon múlna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feministákon múlna a döntés akkor a prostitúció is be lenne tiltva?

Figyelt kérdés
febr. 28. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
9%

#49 Pontosan ez a beteg mentalitás az, ami miatt ilyen vagy olyan önkényuralom lesz 50-70 éven belül. Vagy a nők fognak uralkodni, és a férfiak másodrendű állampolgárok lesznek, vagy a nők kerülnek megint a helyükre.


Egy polgárháborúban mondjuk nem a nőkre fogadna az ember.

febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
12%

"Nem lesz, hanem erősödni fog, ugyanis lehet jogilag igen, de a régi, elmaradott beidegződések miatt még hátrányban vannak a nők"



Melyik is a leggyakoribb fiunev a csodasbezzegnyugaton? Gondolom a Thomas, mintsem a Mohamed :)



39F incel

febr. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
0%
Feminizmus akkor lesz ha a férfiak egymást is fogják szpkodni mélytorokkal, egymásnak popószexelnek a heterok is csak hogy kipróbálják, sminkre és mellműtétre kényszerülnek, és még elég sok ilyen baromságot fel tudnék sorolni amit elfelejtettek egyenjogúsítani. Sok férfi el van tájolódva nagyon ebben, megjegyzem a nők is. Prostikhoz nem értek, egyet se ismerek.
márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:

#53

Mi van. Mi az hogy akkor lesz feminizmus? Nem egyenlőséget akartál írni? 😂

Soha nem lesz egyenlőség, max akkor ha minden ember konkrétan egy biorobot, ahol egymás másolatai vagyunk. Ugyanis most minden ember különbözik, azaz nem vagyunk egyenlőek. (jogilag viszont igen)

márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
25%
Igen, most jól belekötöttél a lényegbe. "Feminizmusra akkor nem lesz szükség", vagy valami hasonló lehetett volna, de még irodalmárkodjál kicsit. Egyenlőséget meg senki nem akar, abban nincs semmi jó, de azért na. Tudom nem akarod kipróbálni a dolgokat amiket elvársz, de most komolyan életedben párszor igazán kipróbálhatnád amit mástól hetente többször elvársz.
márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:

"Egyenlőséget meg senki nem akar"

Csak te.

márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
82%

"de most komolyan életedben párszor igazán kipróbálhatnád amit mástól hetente többször elvársz."

Lövésed sincs egyik hozzászóló magánéletéről sem, de azért biztos mindenki fulladásig szopatja a párját, hát persze. Cseppet sem gyűlölöd a férfiakat, á nem.

márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
29%

#55

Én pont nem várok el szopást, anált nem is értem mire jó. Heteróként viszont mi a f@szért (haha, szóvicc) lennék másik férfivel? Te heteró nő vagy? Szoktál más nőket nyalni? Ha biszex vagy akkor nem ér. Én mondtam már máshol, hogy a férfiaknak is kéne sminkelni, akkor egyenlően átvernék ők is a nőket, a mellműtét meg olyan, mint a férfiaknál a péniszméret: az ellenkező nemből a legtöbbet nem érdekli a méreted, csak te a néhányra hallgatsz, aki a hangos kisebbség. Egyébként férfiként ott van pl. a hajbeültetés, azt se kell nőknek általában


Most akkor mondj valami olyan sztereotípiát, ami igaz is rám, mert egyenlőre csak tömény szexizmust hallottam tőleg, hajrá! Képes vagy rá!


#54 voltam

márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
39%
Inkább azzal beszéld meg a bajaidat akit érint, ne itt gyáván belém akard az ő bajaikat magyarázni. Menj oda a csajhoz akitől fosol, hogy figyelj Juli rettegek tőled de odáig vagyok tőled, nem értek veled egyet valamiben. Itt feleslegesen magyarázod a marhaságaidat, mert valószínű nem olvassa, én se az vagyok akivel bajod van, szeretem a párom, és a férfi rokonaim és barátaim, ha a véleményembe a saját agymenéseidet magyarázod bele az a te bajod, menj aztán magyarázz annak akit érint.
márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
77%
58 a nők nagy része semmiféle orált nem vár el saját részre se, csak azok akiknek máshogy nincs orgazmusa. Ez az egész önkéntes alapon megy, nem elvárásra, de ha annyira szocializálatlan vagy hogy nem tudod hogy egy kicsit el vannak szállva egyesek a témában, és ők viszont tényleg elvárnak, akkor nincs veled mit tenni. Gondolom soha nem láttál mémeket se. Hello! Szállj le rólam.
márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!