Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a feministákon múlna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feministákon múlna a döntés akkor a prostitúció is be lenne tiltva?

Figyelt kérdés
febr. 28. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
62%

40

Én a 33-ban arra gondoltam, hogy prostituáltságra kényszerítés, nem csak sima striciség. És azért kérdezem, mert nem tudom, nem vagyok jártas a stricik meg prostik világában

febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
83%
41: én ezt csak azért írtam, mert az volt a kommented, hogy "jaj, hát biztos ez a gyakoribb? mert az illegális"... a sima striciség ugyanannyira illegális, mint a kényszerítős. Tehát ez nem indok arra, hogy a jófej meg megvédős striciség gyakoribb lenne.
febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tiltanam be, de csak aki önmaga akarja, stricikre nagyon komoly büntetés, és mielőtt valaki belekezd hivatalosan (elvileg adószám kell most is), egy pszichológus elbeszélgetne vele, hogy miért akarja és milyen egyéb megoldások lennének.
febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
86%
44: na, ezt adom, ezt is kötelezővé tenném, a kötelező elbeszélgetést pszichológussal.
febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, te hol élsz, mert a prostitúció a legtöbb országban jelenleg is tiltott, többek között Magyarországon is"


Te hol élsz? Nem tiltott. Sőt, adózni kell utána és adószám kell.

Ami tiltott az a futtatás és a nem megfelelő helyen való munka, es az elősegitese.

Te otthon, adószámmal, önszántadbol vagy prosti, az teljesen legális.

febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
1%

"szerintem ez egy kicsit sejteti, hogy merre fog menni a világ"



Jo iranyba, a feminista amokfutas be lesz rekesztve, de en nem erem meg valszeg. Talan az evszazad vegere lesz ertekelheto eredmeny.



39F incel

febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
46, igazad van, megkövetem magam, rosszul tudtam, valóban legális!
febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
86%

"Jo iranyba, a feminista amokfutas be lesz rekesztve, "


Nem lesz, hanem erősödni fog, ugyanis lehet jogilag igen, de a régi, elmaradott beidegződések miatt még hátrányban vannak a nők.

febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
24%

49

"ugyanis lehet jogilag igen"

Mondjuk ez nem lehet, hanem biztos (ha egyenlőségre gondolsz). Persze vannak különbségek, pl. a szüléssel kapcsolatos dolgok az gondolom csak nőkre vonatkoznak (abortusz, ilyesmi). Egyébként milyen beidegződésekre gondolsz? Mert ez nem csak a nőkkel szemben probléma, hanem a férfiakkal is.

febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
64%

36


"Ennek mi köze a prostikhoz?"

Nem sok, egy másik válaszoló keverte ide, aki volt olyan cuki, hogy azt hitte, hogy a nemi erőszaknak és a családon belüli erőszaknak bármi köze van a prostikhoz.

Aztán idefújta a másik szemetet is a szél, aki értetlenkedik, hogy a "feminácik" miért hozzák fel az erőszakot.

Erre másoltam az adatot, mert azzal egyetértek, hogy sajnos még mindig beszélni kell róla.


" szerintem nem jó ötlet a megerőszakolást fizikai erőszakkal együtt emlegetni (pl. az is fizikai erőszak, ha felpofoznak, és azért a kettőnek nem ugyanaz a súlya)"

Erről nem én tehetek, a linkelt forrás említi ilyen módon, csak ezt az adatot találtam így hirtelen Magyarországról.

febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!