Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Számotokra ijesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra ijesztő egy fiatal, 205 centis, izmos férfi? Párkeresésnél kizáró ok a túl nagy magasság és izomtömeg?Féltek az ilyen emberektől?

Figyelt kérdés

márc. 1. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem pl előny, imádom :D mondjuk én 173 cm vagyok, szóval nem alacsony.

Magasabb lányok biztos örülnének neked c:

márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalabb lennék, szívesen ismerkednék ilyen pasival. Nagyon sokáig buktam egy kb 2méter magas, izmos pasira, jó dumája is volt mellé, jóképű volt, én is bejöttem neki, más dolog miatt nem működött volna. (165cm magas vagyok, nem mondhatni, hogy magas)
márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Randiztam párszor egy 218cm magas pasival. Ami miatt nem tudtam elképzelni a folytatást, az az volt, hogy lépten-nyomon megállítottak minket az emberek, hüledeztek a magasságán és fotózkodni akartak vele.
márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én adnám, 186cm magas nő vagyok 😆

(De nem ismerkedem itt)

márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség számít. Most egy 100 kg fölötti, pocakos, 185 cm pasira csorgatom a nyálam, néhàny élő beszélgetés alatt úgy elvarázsolt. Okos, vicces, kedves, jó, számomra érdekes hobbija van. Lenyűgözött.
márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem ijesztő, de kivázó. A 164 centim mellett idétlenül festene
márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Félni nem félek tőle, de kizárnám ismerkedéskor. 156 centi vagyok, bizarrul érezném magam mellette, érdekesen is néznénk ki, lennének "logisztikai gondok" is.
márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

172 cm vagyok, szóval nekem 190 felett már mindenki "túl magas".

Nem tudom mit jelent pontosan nálad az izomtömeg, de nem szeretem a túlságosan kigyúrt férfiakat. Inkább legyen egy kis has mint egy felfújt lufiember.


Félni nem félek, csak nem vonzó számomra ha valaki brutál izmos.

márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
185 fölött nekem már magas egy pasi. Azt szeretem, ha nem kell létrára mászni egy csókért. Emellett, a nagyon magas férfiak felépítése se tetszik.
márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem félek és nem a magassága alapján válogatok.
márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!