Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alacsony keresetű, otthonél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony keresetű, otthonélő, átlagos testalkatú férfinál elítélendő, hogy "jó" nőt szeretne magának, akkor ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkező nők esetében miért nem elítélendő ez az elvárás?

Figyelt kérdés
Elég erős kettős mérce van ebben az ügyben is.
márc. 5. 08:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
Akinek van lakása, diplomája, jó állása, és egy friss szerelmi kapcsolata, az nem egy anonim fórum társkeresési problémák topikjában fog siránkozni azon, hogy milyen szar a férfiaknak.
márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

17 - Mamahoteles nők se valami nőiesek. Anyu mos, főz, takarít. Hogy viszi a háztartást majd ha eltartott lesz? Sehogy. :D


18 - Nem szeretem a kettős mércét, ennyi.


19 - Mindenkinek számít a külső.


20 - 600-800 ezer forint még csak bruttóba se átlag sajnos, de élj ebben a hitben. :D

márc. 5. 10:57
 23/43 anonim ***** válasza:
73%

22

Okés, de ha mindenkinek számit a kulso, akkor miért baj az, hogy a nőnek is számit?


De igen, ha van egy diplomád (nem bufészak) es 2-3nyelven beszélsz, akkor ennyi az átlag!

márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

23 - Egy idegennyelven alig beszélnek a legtöbben, nemhogy 2-3on. Amilyen réteget te leírtál, az a diplomások kb 5%-a vagy annyi se. Én is csak egy nyelven beszélek C1 szinten, meg egy másikon B2 szinten. Mondjuk 600e felett keresek, de nem a nyelvek miatt, hanem a mérnöki diplomám miatt.

Ez a fizetés meg a diplomások között se számít átlagnak, nem tudom melyik világban élsz. :D A diplomás átlagbér br. 850e forint, ami kemény 550 nettó körül mozoghat.

márc. 5. 11:02
 25/43 anonim ***** válasza:
77%

Én sem szeretem a kettős mércét, mégis tovább forgott a Föld.

Ja, hogy én teszek ellene és nem gyakorin b*szom fel a nép agyát már kedden?

Igen, tényleg. Ez ugyanaz...(:

márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, a többi nő nevében nem tudok beszélni.


De:


Nekem a havi 500 elég kevés, nálam az még barátzóna. 500 egy hétvége alatt elmegy ha olyan helyre ugrunk bulizni és wellnesezni, vásárolgatni. Vagy egy pl.egy rodoszi,bali kiruccanásra nem is elég.


- Nálam a tulajdonságok is nagyon fontosak! Legyen férfias, megbízható, nagyvonalú! Legyen benne vadászösztön, hódítson, kényeztessen!


- A külső kevésbé fontos, de alap, hogy jóképű legyen a pasi. Alap a kisportolt test, kocka has, széles váll, keskeny csípő! Minimum 180 cm magasság, de az tényleg a nagyon minimum, alatta hobbitok vannak, nem férfiak. Minimum 18 cm intimméret, de ha nagyobb csak jobb! Ebből nem engedek, minőségi szexet akarok!


-Minimum 2 autó, hogy ha egyik szervizben van, akkor ott legyen a másik. A BMW az alap, bár ott már rezeg a léc, hogy olcsó János a pasi. Jobban preferálom a Lexust, Land Rovert.


- Minimum 2 ingatlan szükséges. Kell egy nyüzsis belvárosi lakás Budapesten, és én igényleg egy nagyobb, minimum 2 szintes kertes házat egy közeli vidéki városban, hogy ha nyugira vágyom oda el tudjunk vonulni.


- Mesterdiploma alap.



Nekem azért nincs saját lakásom, mert mindig az aktuális barátom bérel nekem belvárosi ingatlanokat, kedvencem a Parlamentre nézők. Akkor én minek költsek rá?


Nem dolgozom, mert a pasijaim állnak mindent,lakás, rezsi, éttermek, szállodák, koncertek, bulik, programok, ausztriai síelés, ibizai nyaralás, kondi, szoli, fodrász, kozmetikus, autóval visznek mindenhová, költőpénz kapok, mindent ők állnak. Ha dolgoznék 1.nem tudnám mire költeni, 2.kevesebb időm lenne ezekre. Ha 8-4ig robotolok egy irodába, hogy tölteném a napot szállodákba, plázákba? Fáradtan, hogy buliznák megállás nélkül 3 napot ibizán? Mikor ismerkednék pasikkal? Ennek semmi értelme.


Tanulni tanultam, elvégeztem egy bölcsész szakot, de mást nem akarok tanulni, mert akkor kevesebb időm jutna magamra és a külsőmre. Azért választottam bölcsész szakot mert az a legkönnyebb, és már akkor is a pasim állt mindent, így motivációm sem volt.

márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
26 - Imádom, ahogy leírtad a valóságot ami bizonyos nők, lassan a nők nagyobb %ának, fejében létezik. (Akinek nem inge...)
márc. 5. 11:19
 28/43 anonim ***** válasza:
6%

26, Vagyok, ja és a mosás, főzés ,takarítás egyáltalán nem nőies!


Én legalábbis sosem csinálnám.


-Egyrészt minek, mikor mindennap étteremben eszem, mert a barátom elvisz. Ha nekem kéne főzni már elveszne a romantika, hogy nem étteremben eszünk, hanem otthon, megfosztanám őt egy nagyvonalú és férfias gesztustól. Másrészt koszos, hagymaszagú lennék, megvágnám az ujjam, letörne a körmöm! Kevésbé tetszenél a barátomnak!


- A mosás szintén hülyeség. Én mosodába hordom a ruhákat, a párom azt is állja. Elég kiábrándító lenne ha a vizes cuccoktól kiázna a bőröm, mosóporos lennék, melóznom kéne vele! A szépségem többet ér.


- Takarítás meg alapból a takkernő dolga, nem is értem egyes nők miért hagyják, hogy a pasijuk velük takaríttasson! 2024 van, már megszűnt a rabszolgaság! A takarítónőt is kifizette eddig minden barátom, sosem kellett sem egy seprűt megfognom, sem egy forintot leperkálnom a takarítónőnek.


Nézz meg egy takakrítónőt, mind tönkre ment a sok takarításban! Én nem szeretnék ilyen nyanya lenni, és a pasim szeret engem annyira, hogy ő sem akarja hogy ilyen legyek! Amelyik nő meg nem fontos annyira a pasijának, hogy kifizessen egy olcsó takarítónőt, az gondolkodjon el, hogy mit keres egy ilyen "férfi" mellett, aki nem nézi 🐕ba sem!

márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
84%

Az elitélendő szónál abbahagytam az olvasást.

Aki ilyen szintén lenézi a nőket, így általánosít, az nem normális.

márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
29 - Tapasztalatokból általánosítok. Szerencsére, eddig úgy tűnik, hogy most megtaláltam a kivételt.
márc. 5. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!