Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alacsony keresetű, otthonél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony keresetű, otthonélő, átlagos testalkatú férfinál elítélendő, hogy "jó" nőt szeretne magának, akkor ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkező nők esetében miért nem elítélendő ez az elvárás?

Figyelt kérdés
Elég erős kettős mérce van ebben az ügyben is.
márc. 5. 08:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
* És még annyival kiegészíteném, nem érthetetlen okoból nem elég igényes a nők nagyobb %-a. A te barátnőd a bizonyíték, hogy a kis csóró 550ezer forintkád ellenére veled van.Szegény nő... Mire lehet elég HAVI 550 ezer? Meg mobdom őszintén, nekem heti 550 is kevés lenne. Annyi megy el egy hét alatt csak étteremre. Hol a vásárlás, az utazás, az autó, a költőpénzt, a kozmetikus? Szegény nőnek mi mindenről le kell mondania...Szánalmas.
márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
80%
26, 28: Az ilyen incelek beveszik, de annyira átlátszó vagy mindenki másnak ezzel a trollkodással… Nagyon túltoltad.
márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Oooo, ilyet én is tudok írni!


Fontos, hogy tisztesseges nő, csak és kizárólag, magadfajta, csóró, eletben semmit el nem ért pasikkal áll le! Választaskor ügyelnem kell arra is, hogy ne legyen lakása, meg.jobb, ha mamahotelben lakaik, (miközben én már rég nem) hitelkártya-tartozása vagy valamilyen függősége (a nehéz gyerekkorából adódóan) természetesen mindenképpen legyen! Ja, nálam az is kizáró ok, ha van autója is: a legtutibb, ha lenéz mindenkit, aki vezet. Engem is. Majd alaposabban magamba nézek. Nem tudnám elfogadni, ha magasabb volna nálam, emiatt balerinát hordok és görnyedten járok, mert az Igazi Nők nem próbálnak a férfiak fölé nőni. Akkor van orgazmusom, amikor ő akarja, és ebben nagy szerepe van annak, hogy megengedi, hogy bármikor lecumizzam. Nekem tetszik, hogy rövid és karcsú a cerkája, csak a felszínes nők gondolják azt, hogy másmilyennel jobb nekik a szex, én ebben nem hiszek. Amúgy is az számít, hogy ő élvezze, én meg azt élvezem, ha neki jó, akkor meg akkora legyen, amivel gond nélkül boldogulok, nem?

Azzal is egyetértek, hogy nem akar gyereket. Igaza van: nehogymár eltartson míg babázok otthon, és emiatt nem várható el, hogy rabszolgának álljon valami multihoz, mikor tudom, hogy utál korán kelni. Amúgy is meg kell gondolni ezt a gyerek-témát, mert a kapcsolatunk múlhat rajta: fáradtan, kialvatlanul hogy fogok róla gondoskodni, hogy fogok rendet tartani, meg szépen, igényesen kinézni. Na ugye. Én imádom az ilyen előrelátó, felelősségteljes férfiakat, akiknek van kialakult értékrendje, és ehhez ragaszkodnak is. Kár, hogy olyan kevesen vannak


(Némely része egy korábbi kommentből van, de a lényeg igaz)

márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy pöcsköszörő, jelentve vagy
márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

" Egy nő érzelmi okokból is élhet otthon, akár mert jó a kapcsolata a szüleivel, akár mert náluk keres vígaszt pl.egy csalódás után, vagy nyomasztja az egyedüllét. "

Lehet lepontozni, de ez szánalmas.

Igazából aki tényleg egyenrangúság párti, és tartja valamire a nőket, az ellenzi ezt a hozzáállást.

márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
35 - Persze, hogy szánalmas. Főleg a mai világban, amikor egy nő is kereshet akár 500e forint felett havonta. Ez csak a szokásos duma, várja a megmentő férfit akihez befészkelhet és költheti a pénzét miközben a sajátját raktározza. Rengetegen ezt csinálják, még a rokonságban is van ilyen nő. Én mondjuk tuti elküldeném a f*szba, de valaki nem mer fellázadni mert akkor fél, hogy elhagyja a nő. Teljesen jogosan, mert ha valamiben már egy kicsit nincs megfelelőség, akkor kuka a csávó. :D
márc. 5. 13:05
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

De 500 mire elég áruld már el!


Azért nem keresnek 500-at a nők, mert azért egy hónapot kell dolgozni és 2 nap alatt elmegy. Normális nő ezért választ tényleg gazdag pasit, akinek nem számít a pénz. HAVI 500-ért egy napot sem dolgoznék, ne röhögtess. Havi 500-al egy csöves kukorica vagy még.

márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
37 - Azért elég jónak kell kinézni, hogy olyan gazdag pasinak igénye legyen rád. :D Ki kell érdemelni.
márc. 5. 13:13
 39/43 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem ítélem el. Ettől még mindkettő lehet teljesen normális, az ő élete hogy mit hoz ki belőle.
márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

38, Nekem eddig nem okozott problémát, és egyik barátnőmnek sem.


Az havi 550-dal meg az a csoda ha a ronda nőknek kellessz.

márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!