Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem red flag ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem red flag ha így beszél velem a pasi már az ismerkedésünk legelején?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival nagyjából 5 napja, nagyon aranyos volt, egyedi üzeneteket, hangüzeneteket küldött, igazi 10/10-es főnyereménynek tűnt egészen a mai napig.


Az utóbbi 2 napban csak reggel szokott írni, ebédidőben, meg munka után, kérdeztem, hogy miért ír ilyen ritkán és mondta, hogy ezen a héten sok határidős teendője van, és hajtósabb.


Visszaírtam neki, hogy azt jelenti, hogy akkor még 3 napig napi 2 mondatot fogunk beszélni?


Erre teljesen kifakadt, hogy oké, hogy ismerkedünk, de semmi közöm ahhoz, hogy Ő mennyire ér rá másnak visszaírni, és a kettő között mit csinál, azt mondta ha ennyire kevés nekem ez a beszélgetés keressek mást, de nekem jelenleg nem tartozik elszámolással arról, hogy hogyan osztja be az idejét.


Tényleg olyan nagy dolog lett volna normálisan beszélni?


márc. 12. 20:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek vele. Sokan dolgoznak munkaidőben, nem pedig telefonoznak.

Munka után is lehet más dolga, hobbija. Én is kb annyira vagyok aktív válaszoló,mint ez a pasi.

Megértem.

márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
10-es, milyen hisztipisti? A csaj számonkérte, tulajdonképpen a bunkóságot ö kezdte. "akkor még 3 napig napi 2 mondatot fogunk beszélni?" A srác meg helyretette, ö csak reagált, szerintem elég férfiasan.
márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Nekem már az is idegesito lenne ha arra lennék kenyszerulve hogy kötelező jelleggel írkaljak reggel delben este. Ahogy más gyógyszert szed. Aztán még azért is le legyek cseszve ha ezt megteszem?


Sztem nincs témátok közös dolgaitok semmi csak az a formális izzadt tarsalgás. Hosszutávon ez senkinek nem menne.

márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Gúnyos és számonkérő voltál, miután leírta, hogy elfoglalt a héten. Szerintem türelmesebbnek kellett volna lenned, és várni pár napot, akkor kiderült volna, hogy tényleg elfoglalt-e, vagy esetleg nem érdekled annyira. De amúgy, csak mondom, oké, hogy egy ismerkedéshez kell jócskán a beszélgetés, de nem várható el ennyire az elején, hogy totál odalegyen érted, az meg még egy kapcsolatban sem, hogy hanyagolja miattad a munkáját. Nem mondom, a pasi is nyers volt, de a lényegi dolgokban igaza van, nem tartozik elszámolással, és jogosan nem tetszik neki a követelőzés. Szóval, szerintem te vagy a sokkal nagyobb red flag, és ha azt szeretnéd, hogy normálisan beszéljenek veled, ne akaszkodj rá a másikra, ne flegmázz, és ne várd el, hogy egy ismerkedés elején te legyél a prioritás! Ha nagyon nem tetszik, amit a másik nyújt, akkor meg bonthatod a sztorit.
márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Fura hogy még senki sem kérdezte...

Kérdező, te írsz rá, érdeklődsz felőle? Vagy csak azt várod hogy mindig ő írjon neked?

Én férfi vagyok, és pontosan azt tapasztalom hogy folyamatosan érdeklődöm, írok (persze nem kisregényeket millió kérdéssel), próbálok kommunikációt kezdeményezni de csak pár szavas válaszok érkeznek vagy még azok sem.

márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha te írsz rá és csak bizonyos, meghatározott időben válaszol, akkor 99%, hogy házas vagy kapcsolata van.


Tipli

márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
Asszondja red flag... Ez a felnőtt kategória nem a tini
márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%

Itt te vagy a redflag


"Visszaírtam neki, hogy azt jelenti, hogy akkor még 3 napig napi 2 mondatot fogunk beszélni?"

márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Kuka!
márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Nekem hatalmas red flag lenne, ha valaki pár nap után sértődötten számon kérne és elvárná, hogy folyamat írogassak neki.
márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!