Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem red flag ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem red flag ha így beszél velem a pasi már az ismerkedésünk legelején?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival nagyjából 5 napja, nagyon aranyos volt, egyedi üzeneteket, hangüzeneteket küldött, igazi 10/10-es főnyereménynek tűnt egészen a mai napig.


Az utóbbi 2 napban csak reggel szokott írni, ebédidőben, meg munka után, kérdeztem, hogy miért ír ilyen ritkán és mondta, hogy ezen a héten sok határidős teendője van, és hajtósabb.


Visszaírtam neki, hogy azt jelenti, hogy akkor még 3 napig napi 2 mondatot fogunk beszélni?


Erre teljesen kifakadt, hogy oké, hogy ismerkedünk, de semmi közöm ahhoz, hogy Ő mennyire ér rá másnak visszaírni, és a kettő között mit csinál, azt mondta ha ennyire kevés nekem ez a beszélgetés keressek mást, de nekem jelenleg nem tartozik elszámolással arról, hogy hogyan osztja be az idejét.


Tényleg olyan nagy dolog lett volna normálisan beszélni?


márc. 12. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
25%
Jó, azért azt is meg lehet érteni, hogy furcsállja a kérdező, hogy 5 napi nonstop csicsergés után egyszer csak behúzza a kéziféket a hapsi, és örüljön a csaj, hogy kap napi 3 mondatot. 5 napig körbeugrálta, beetette, elhúzta a mézesmadzagot, aztán most meg hirtelen kuss legyen, nem érek rá. Ugyanolyan érzéketlen tuskó, mint itt a válaszolók.
márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20%
Bucsuzz el tőle! Ez kuka. Nem is erdekled igazából
márc. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
"Az utóbbi 2 napban csak reggel szokott írni, ebédidőben, meg munka után, kérdeztem, hogy miért ír ilyen ritkán" - miért, mikor máskor kellett volna írnia? Szerinted őt a munkahelyén azért foglalkoztatják, hogy neked udvarolgasson? Teljesen jogos volt,hogy a gúnyos üzenetetd után helyrett, és kérlek, tedd meg neki azt a szívességet, hogy nem keresed többet, mert ebben a történetben te vagy a nyomulós, tapadós red flag, akinek nincs élete, akitől ennek alapján az várható, hogy minden percével elszámoltatja és megfojtja a másikat, hogy neki se legyen :S
márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Igazából te vagy a red flag. Hétköznap miért írjon neked többet munkaidőben? Nagyok jól tette, hogy helyre igazított téged.
márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Ott követted el a hibát kérdező, hogy túl korán mutattad meg neki a felelősségrevonó sárkány énedet.
márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
10%
Hagyd a francba, nem egymást keresitek. Amúgy lehet, hogy más is megjelent a színen, és most azzal csacsorászik ráérősen. Menjen a 3,14csába:(
márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs egész nap más dolgod, mint neki írogatni, meg számonkérni őt?


Tök megértem, amiért kifakadt, mert piszok idegesítő a hozzád hasonló ember, aki ahelyett, hogy elfoglalná magát, a másikat cs.szteti, miért nem ír, miért nem elérhető 0-24.


A helyében elég gyorsan lezárnám az ismerkedést.

márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nagyon be sértődött hogy nem hajlandó válaszolni az igazságra: Ő maga a red flag, mert nem fogja fel hogy egyesek dolgoznak és munka közben nem tudnak írni.... Nem mindenkinek olyan a munkája hogy amíg rajta dolgoznak tudnak írni.
márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!