Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a beugró egzisztenciai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a beugró egzisztenciai szint egy 25-30 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Trollok taka.
márc. 16. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Ezt az adott egyén tudja megválaszolni.

Én 28 éves nő vagyok, nálam elvárás, egy 28-30 éves férfitól, hogy éljen külön a szüleitől, tartsa fenn és lássa el magát önállóan, legyen valamennyi megtakarítása, tudjon gazdálkodni a pénzzel, legyen fix munkaviszonya, tehát ne alkalmikból, vagy állandóan munkahelyet váltogatva éljen. Olyan életszinvonalon legyen legalább, mint én, ne kelljen kuporgatnia, számolgatni hó végén se.

márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én mindig csak azt vártam el a férfitól, amit én is nyújtani tudok, amivel én is rendelkezem, de azt elvártam. Amúgy sem jó szerintem nagy egzisztenciális különbségekkel egy kapcsolatba belemenni, szóval én mindig a saját szintemen kerestem párt.
márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
itt minden nő gazdag
márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyénfüggő. A golddiggernél a minél több, de a többi nőnek inkább fejben, személyiségben vannak "beugró" szintjei, s max. annyit vár el, hogy ne neki kelljen a pasit majd eltartania, a közös életszínvonal ugyanaz lehessen mint a sajátja volt addig is.
márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem kor, hanem egyénfüggő. Nekem pl már kb 20 éves korom óta ugyanazok az elvárásaim, de egyelőre úgy tűnik egyedül halok meg mert egyszerűen nincs ilyen ember...



- Ugyanabban a városban lakjon mint én. (Engem, sok magát nőnek kiadó pasival ellentétben, nem zavar ha nincs saját lakása. Nem mindenki s-gge alá tesznek 18 évesen házat és külön plusz pont hogy nem él albérletben mert ezek szerint nem szórja a pénzét, ha csak 200at is keres havonta, jobb esetben a szülőknek nem vagy csak keveset kell adnia, tehát 100at félre tud tenni minden hónapban.) Szóval nem zavar, ha a szülőkkel él, de akarjon elköltözni.


- Ne akarjon se Pestre se külföldre költözni. Ha mégis, akkor tartson el, amíg nem találok új munkát. Ez ugye 1 héttől 1 évig terjedhet. Ugyanis itt jó állásom van nem vagyok hajlandó gyárba szalag mellé menni. Nem vetem meg a gyári munkát de ha irodában ülve rugalmas munkaidővel, kevés munkával kapok nettó ***et akkor nem akarom sz*rrá dolgozni magam nettó ***ért...


- Mivel nekem van állásom, de kevés a fizu és két emberre nem elég muszájy hogy legyen neki is állása vagy aktívan keressen... Nem fogok eltartani senkit annyiból ami nekem is alig elég.


- Ne igyon... Havi egy sör mondjuk belefér de undorító ha heti szinten iszik valaki. Napival szóba se állok. Ünnepnapokon is lehet inni de 1-2 pohár elég. Nem kell lerészegedni.


- Öreg vagyok. Gyereket akarok. Akarjon ő is házasodni és gyereket 1-3 éven belül.



Ja és nyilván a legfontosabb hogy legyen hűséges. De ez elvárhatalan.

márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
5# elvárásai teljesíthetőnek tűnnek.
márc. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez az egzisztencia meg életszínvonal nagyon érdekes kérdés. Mégpedig azért, mert 3-4 éve más volt 350-et keresni, mint ma, és nem mindenki fizetése inflációkövető. Persze itt a gyakorin nő, és férfi is, vidéki meg városi is keres egy milliót.
márc. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
#1 Ha te ilyen ember lennél nem ezen az oldalon csöveznél 28 éves nőként :'D :'D
márc. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

8, rossz szokásai mindenkinek vannak. Nekem hobbi, vagy már, már függőség a gyakori. Itt vagyok általános iskola vége óta,

kisebb megszakításokkal. Szórakoztat, meg van az a haszna, hogy leköti a figyelmem, de bármikor le lehet tenni, félbe lehet hagyni, gond nélkül, nem úgy, mint egy cikket, könyvet, vagy játékot. Ugyanarra használom, amire más a Tiktokot, vagy a Facebookot, csak azok engem nem kötnek le. A töltelék időben nyomkodom buszon, reggel ébredéshez, séta közben, stb.

márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 köszönöm szépen én is így gondolom, de sajnos mégse találni ilyen embert. Ha mégis az már házas... Vagy meleg..
márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!