Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Van olyan, hogy tényleg érdekelt egy nő, akivel ismerkedtetek csak valahogy elcsúszott a dolog?

Figyelt kérdés
márc. 17. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A valahogy alatt mindig a no miatt csuszik el.. nincs vissza fele erdeklodes .
márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Offolt a gexxiii
márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt, nem akart bátorítani, mindig háttal állt, és várta a buszt.

Csak később tudtam meg hogy zavarban volt és bejöttem neki.

Én már elköltöztem külföldre

márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor vagyok fontos, ha èrdeke kívánja, már nem keresem, ha ír, írok 1 mondatot, 3 èvem ráment!
márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, #3-as, mintha magamat hallanám. Olyan zavarban voltam. Alig vártam, hogy jöjjön a busz, annyira szédültem a végére az izgalomtól és a zavartól. Azt hiszem ő sose tudta igazán mennyire odáig voltam érte, mert nem mutattam ki.
márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# sajnálom, mondjuk tinikoromban én is zavarban voltam, de azóta megváltoztam :D
márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet nem tini vagyok, és jó pár tapasztalattal a hátam mögött…egyszerűen csak olyan erős érzéseket váltott ki belőlem,mint még soha senki.

Na, azóta már én se vagyok zavarba, mert senki se hozza ki belőlem ezt.

És hogy tudtad meg utólag?

márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy van közös ismerősünk és elmondta nekem hogy nem látta egy ideje és bevallotta hogy hiányoztam neki
márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, a félkész házamban laktam, amit közben ujítgattam lassan és nem akartam, hogy igénytelennek tartson

Kissé bánom most már, de lehet, jobb így

márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Társkeresőn megismertem egy nőt, akivel megtaláltuk írásban a közös hangot. Az első randin nálam voltunk, őszintén vonzódott hozzám. Bújt hozzám, ölelgetett, csókolgatott. Soha életemben senkitől nem kaptam ennyi szeretetet. Önző voltam és hagytam, hogy a szexuális vágyaim uralkodjanak rajtam, nem gondolkodtam tisztán. Lehúztam a bugyiját, kielégítettem őt szájjal is és kézzel is, utána elvártam tőle, hogy ő is kielégítsen engem szájjal. Csak jóval később tudatosult bennem, hogy csalódott bennem, és azzá váltam a szemében, ami egyáltalán nem az, ami én akarok lenni.


Súlyos traumaként éltem meg a bűntudatot, megtanultam, hogy a szexualitás rossz, ha én kezdeményezem, mert nem tudok különbséget tenni aközött, hogy a lány akarja-e vagy nem, mert felém még nem kezdeményeztek.


Soha nem tudok magamnak megbocsátani, rettegek, hogy soha többé nem találok olyan nőt, aki őszintén vonzódik hozzám, bújik, ölelget, csókolgat.


Nincs rendesen étvágyam, semmi nem okoz nekem örömet, nem bírok aludni, rettenetesen vágyom arra, hogy újra ölelve csókolva simogatva legyek, akkor érezném magam érzelmileg biztonságban.

márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!