Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik húszas éveik közepén is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik húszas éveik közepén is szüzek maradtak, szerintetek mi gátol abban, hogy elveszítsétek?

Figyelt kérdés
Én is hasonló cipőben járok, pedig 4 társkeresőn is fent vagyok és bulizni is eljárok néha.

márc. 23. 21:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%
14-esnek sportolnia kellene, egészségesen táplálkoznia, meg nyilván lelkileg is elnyomja a dolgot. A depresszió sem segít hanem gátol minden téren.
márc. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
42%

Én még nagyon a huszas elején járok viszont néha kellemetlen pár beszélgetésben részt venni. Haverok így úgy beszélgetnek ilyen nő olyan nő stb stb. Egyébként hozzá teszem hosszú kapcsolata egyikőjüknek sem volt... Csak "kalandok" esetleg rövid távú kapcsolatok amik nem igazán akartak működni. Őszintén? Ezek a kalandok meg összefekszem mindenkivel dolgok nekem kicsit sem jönnek át... Nem az én világom. Nem is tartom a nők viselkedését sem normálisnak hogy 20 évesen már több mint 3-4 partnerük volt. Eggyeseknek több. Haveri körökből egy srác kiderült hogy a 13. férfi akivel a 21 éves "hölgy" lefeküdt... Másik csaj akit híréről ismerünk haveri körben van egy srác aki jóban is van vele ő is 19 éves több mint 25 partnerrel (egyébként megy a csodálkozás ott is hogy mégis miért nincs normális férfi stb stb) Én úgy vagyok vele, hogy jó lenne egy valakivel megtalálni a közös utat és kész nem vágyom semmiféle kalandokra. Persze természetesen ha ez ilyen egyszerű lenne mindenki boldog lenne 😅 Egyébként nem élek rózsaszín világban tudom, hogy az emberek csiszolódnak egymáshoz nem biztos hogy elsőre sikerül az embernek megtalálni az igazit. Viszont az valahogy, hogy én tinderre meg hasonló undorító Társkeresőkre (legalábbis én véleményem szerint azok) regisztráljak az esélytelen. Nem hiszem el, hogy az emberek való életben már nem tudnak érvényesülni... Ami egyébként jelen esetben rám is igaz, viszont én úgy gondolom, hogy ez nem feltétlen teljes mértékben rajtam áll. Nem vagyok egy ronda gyerek nincs miért igazából aggódjak valahogy viszont még sincs kedvem az egészhez. Volt egy hölgy akivel sokáig beszélgettem nagyon oda voltam érte... Külföldön lakott születésnapjára virágot rendeltem stb stb stb nagyon sok dolgot megtettem amit más lehet nem tett volna meg... Mindig mindenben ott voltam számára éjszaka sírva hívott rosszat álmodott igazából tudnék még sztorizgatni... Úgy gondolom, hogy a vele ért csalódás lehet talán az ami visszahúz kicsit meg sajnos a mostani "nők" 90% az a gond, hogy isznak, drogoznak, elszálltak maguktól NAGYON, sok partner, és még sorolhatnam milyen szép tulajdonsagokkal rendelkezik nagy részük.... Mielőtt még kapnám a válaszokat mit teszek én az asztalra stb stb 21 évesen saját autó ház pénzügyileg is jól állok idén sikerült elég nagy mérföldköveket elernem durván 70-75000 €-t sikerült a kasszába tennem (nem anyu apu támogatása édesapám már jó pár éve elhunyt édesanyám 3 gyereket nevelt egyedül szóval pénz sosem volt nagyon... természetesen nem hangoztatom egyébként senkinek sikereimet és nem is felvágásképp írtam bár lehet hülyeség volt leirni mert azt is nagyivben kerülném hogy bárki egy pénztárcát lásson bennem...) hűséges vagyok elveim vannak nem csalnék soha senkit undorítónak tartom. Nem vagyok agresszív. Testalkatilag is rendben vagyok nem vagyok vékony elhízva sem vagyok még körülbelül egy hónap és remélhetőleg a kockákig is eljutok. Úgy gondolom bármilyen társaságba kerülök bárkivel kijovok tudom javítani a hangulatot is. Nagyon szívesen meghallgatok barkirol bármit akár tanácsot is adok ha tudok. Megbízható vagyok. Tartom a szavam,nem hazudok. Tanult ember vagyok. Empatikus megértő együttérző. Viszont egyébként nagyon nyers és őszinte viszont a nyers megnyilvanulasaim csak olyanok előtt akik tudom hogy megertik és nem sertodnek meg. Barataimert életem adnám bármiféle gondolkozás nélkül. Őszintén nem tudom mit mondjak 😅


Mégis itt írom ezt a hatalmas regényt....


Néha egyébként gondolkozom rajta hogy jó lenne egy társ nem is zavar hogy szűz vagyok inkább az hogy nem érzem úgy hogy bárki szeretne... Valahogy sosem éreztem milyen az ha valaki szeret de úgy igazán... Azt a szeretet amit én próbáltam az említett hölgy felé nyújtani annak a felét kaptam volna csak meg szerintem a legboldogabb ember lettem volna...


Mellette meg úgy érzem a magány nekem jó nyugodt életem van viszont üres mégsem olyan jó....


Sajnálom a regények sajnos elég hosszúra sikeredett 😅

márc. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

22.

Mókuska, aranyos voltál, meg minden. De ha te ekkora selfmade man lennél, mint amekkorát idevetítettél nekünk, akkor hajnal fél négykor nem a klaviatúrát kalapálnád, hanem egy nagymellű 25 éves lány ugrálna a mikrofonodon, miközben az esküvői ruhájáról fantáziálna. :) De amúgy jó volt a sztori, csak itt már felnőttek is vannak, nem kajálunk be mindent.

márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
8%
Semmi nem volt a storybol kamu vettem 4 BTC-t 2022 november végén darabját 16400€ - ért. Március 11. volt egy igen csak nagy peak 66000 € adtam el 1 BTC-t. Ez 49600 € profit + - kezelési költségek. Emellett 2023 Januárjában vettem 13€ értékben 500 Solanat amiből eladtam tegnap éjjel 100 darabot 175 € darabárral ezért is a kései fennt lét ami 17500 € ez a márciusi hónapom elemellett volt más tevékenységem is nem amiből ugyanúgy tudtam profitot csinálni 😀 Bár nagyrészt vásárlás volt az elmúlt hónapban. Ahogy azt már említettem nem szoktam közelemben lévő embereknek említeni. Az elmúlt pár évben én teljesen más dolgokra fókuszáltam valószínűleg ennek is van köze hozzá, hogy nem kerestem semmilyen kapcsolatot 😀
ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Peek**
ápr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Hogy mindenki értse: Solana=kriptovaluta

BTC=bitcoin

ápr. 1. 10:00
 27/31 anonim ***** válasza:
86%
Anyukám házában hozzád hasonló csóró lúzerként én is arról vízionáltam, hogy egyszer majd ha lesz pénzem, engem se fognak levegőnek nézni a nők. Sajnos a valóság viszont nem ez… Annyiból neked van igazad, hogy van az a pénz igen. Ha el tudod vinni a nőt évente 6 nyaralásra meg a bored ape helyett a Ferrari club -ban vagy benne. Egyébként viszont a nők más tulajdonságokra mennek rá manapság.
ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Nem tudom egyébként a szurkálódás mégis miért van úgy gondolom semmi bántót nem mondtam, legyen szép napod.
ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Az igényesség.
ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
47%

Aki azt hiszi hogy a pénz, ház és kocsi hiánya miatt nincs csaja, majd rájön amikor ezek meg lesznek, hogy a személyiségük miatt menekülnek a nők, azon meg a pénz nem változtat!

27 éves koromig voltam szűz és sosem etettem magam ezzel a szar dumával hogy a pénz miatt nincs csajom. Pontosan tudtam, hogy az önbizalomhiány az oka, ezen viszont dolgoznom kellett. Egy év pszichológus segített. 27 évesen egy szar 17 éves kocsim volt, nem jártam menő cuccokban és egy ősrégi mobilom volt. Mégis lett csajom, mert dolgoztam magamon és nem ríttam meg kerestem a szar kifogásokat, hogy épp miért nincs csajom. A barátnőm 5 évvel idősebb, új kocsija volt akkor és külön albérlete. Ehhez képest én full csóró voltam és szobát béreltem. 4 éve együtt vagyunk.

ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!