Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az európai és észak-amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az európai és észak-amerikai nők miért nem jelzik ruhájukkal, hajukkal hogy foglaltak, mint a nők a világ sok részén?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom más, szegényebb, de szociálisan fejlettebb kulturákban a hajukkal, ruhájukkal jelzik hogy házasok és még azt is hogy hány gyerekük van.

márc. 30. 18:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
36%

"És a ne keverd az elutasító nemet a flörtölős nemmel."

Mindkettő "nem". Ugyanazok a betűk, ugyanolyan sorrendben, tehát ugyanaz a szó. Éppen ez a baj, hogy rábízzátok magatokat arra, hogy a férfi miként akarja értelmezni, ahelyett, hogy egyértelműen fogalmaznátok. Aztán utólag meg megy a durcika, hogy Géza mennyire töketlen, pedig én nem is úgy gondoltam, Pisti meg egy bunkó, mert nem érti, hogy a nem az nem.

márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

31. Nem. Csak a szociális készségek hiányában ugyanaz.


És a többszöri, határozott nemre sem képesek egyesek lekopni.

Miért nem lehet békén hagyni a másikat? Aztán csodálkoztok, hogy bunkók a nők. Mert másból nem értetek.

márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
32: Én értek az elsőből is. Illetve volt, hogy félreértettem, vagyis utólag tudtam meg, hogy "Géza" voltam. Nem értek egyet azokkal a férfiakkal, akik nem hagyják békén a nőt a "nem" után, viszont azt is látom, hogy sok esetben ők a sikeresebbek.
márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

33. "viszont azt is látom, hogy sok esetben ők a sikeresebbek."


Biztos van ilyen. Nem vitatom. jól kell kiválasztani a célszemélyt. És előfordulhat, hogy kezdetben azért mondott nemet, mert valóban semmi kedve nem volt vele randizni, de közben megismerte és megváltozik a véleménye. De ha nem történik a folyamatban némi közeledés, beszélgetés, interakció, csak a nyaggatás van, akkor nem fog megváltozni a nem.

márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

"Viszont a (jogi) korlatozas menti meg a noket, hogy ne legyenek halomraolve/eroszakolva. Ugye, milyen jo a korlatozas?"


Téged mi véd meg attól, hogy ne legyél "halomra ölve", vagy ne erőszakoljanak meg kiéhezett biszexuális és homoszexuális férfiak, akik szerint a nem az nem feltétlenül jelent nemet?

ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

A bozotvago.



39F incel

ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Azért, mert semmi közöd hozzá, hogy van valakike vagy nincs.
ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"A bozotvago."


Akkor most remélem, eljutottál arra a felismerésre, hogy a nőket sem a jog.


A lehetséges jogi következmény legfeljebb esetleges visszatartó erő a potenciális bűnelkövetők egy részénél.

ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
A párkeresést is javítaná, hogyha látják a csávók hogy szabad a pálya. Hisz több, változó párértékű csávó merne odamenni anélkül, hogy azon rettegne hogy konfrontálódik a csávójával. A lekoptatás egy másik téma, arra rengeteg lehetőség van, nem atomfizika.
ápr. 2. 11:56
 40/47 anonim ***** válasza:

"nők miért nem jelzik ruhájukkal, hajukkal hogy foglaltak"


Foglalt a telefonvonal lehet, egy parkolóhely, egy WC fülke, egy szállodaszoba, stb.


Lehet, hogy nem kéne tárgyiasítanod a nőket, meg "szociálisan fejlettebbnek" tekinteni azokat a kultúrákat, ahol sokszor tárgyként, vagy minimum alsóbb rendű lényekként bánnak velük, és a férfiakkal ellentétben az élet több területén meg vannak fosztva a szabad akaratuktól.

ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!