Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az európai és észak-amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az európai és észak-amerikai nők miért nem jelzik ruhájukkal, hajukkal hogy foglaltak, mint a nők a világ sok részén?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom más, szegényebb, de szociálisan fejlettebb kulturákban a hajukkal, ruhájukkal jelzik hogy házasok és még azt is hogy hány gyerekük van.

márc. 30. 18:04
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Badarság. Egyszerűen jobb a nem-verbális kommunikációs készségük.
ápr. 3. 14:24
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól tudom más, szegényebb, de szociálisan fejlettebb kulturákban a hajukkal, ruhájukkal jelzik hogy házasok és még azt is hogy hány gyerekük van."?


Írnál 4-5 országot példaként, ahol ez így van?


Köszönöm.

ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

ChatGPT-be beírhattad volna te is, nem csak Pakisztán, hanem sok nép:


Asszámi nép (Északi Skandinávia), bajorok, Maori (Új-Zéland), eszkimó (Északi régiók), tibeti, bantu népek (Afrika), berber nép (Észak-Afrika), yao nép (Délkelet-Ázsia), yoruba nép (Nigéria), Fülöp-szigeteki ifugao nép, tigray nép (Etiópia), vörösbőrű indiánok (Észak-Amerika), tuareg nép (Szahara), karen nép (Délkelet-Ázsia), inka nép (Dél-Amerika), japán ainu nép (Észak-Japán), tibeti nép, stb. Egyszóval talán minden kontinensen sok ilyen van.

ápr. 3. 17:07
 44/47 anonim ***** válasza:

"Asszámi nép (Északi Skandinávia)"


Asszámiak India északkeleti részén élnek.


[link]


Gondolkoztál már azon, hogy elköltözz egy olyan "szociálisan fejlettebb kultúrával rendelkező országba, mint Pakisztán, hogy élvezd ennek az előnyeit társkeresés szempontjából?


Amúgy Pakisztánra, amit első példaként említettél, szerinted nem illik rá az, amit a nőkkel való bánásmódról írtam a 40 hozzászólásban?

ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

A Chatgpt nem tökéletes ezt mindenki tudja, szóval feltaláltad a meleg vizet.


Ez a gyk-ra járó alacsony intelligenciájú emberek szokása, hogy mivel sosem tudnak értelmes gondolatot megfogalmazni, személyeskedni próbálnak.


És hol írtam azt hogy azt is kéne. Ez is mekkora kamu.

ápr. 4. 12:09
 46/47 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy a te szokásod az, hogy ha menekülsz egy kérdés megválaszolása elől, akkor személyeskedésnek minősíted.
ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
De itt ésszerű a "menekülés". Ha megkérdezi valaki hogy mennyi 1+1 és ha egy barom válasza hogy "okoskodó köcsög vagy? menj inkább focizni" akkor értelmesebb a hülyeségre nem válaszolni mint vitatkozni a trollal egész nap én úgy gondolom.
ápr. 5. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!