Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sikerem a nőknél. Állandóan visszautasítanak a nők. Csak úgy jutok szexhez(kezdetektől fogva) ha prostituáltakhoz megyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jó érzés ez! :(

F38, Bp



ápr. 2. 06:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
63%

Szóval neked magasak az elvárásaid, mégis téged utasítanak vissza.


Próbálj meg randizni, udvarolni.

Az udvarlás nem ment ki a divatból , csak az incelek szerint.

ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos 38 évesen már csak az elhasznált, elvált, minimum 2 gyereket nevelő, erősen túlsúlyos, mindenkit fellökő momzillák közül válogathatsz. Már ha valamiféle kapcsolatnak tűnő valamit akarsz… Hidd el, bármelyik megengedné neked, hogy megoszd vele az erőforrásaidat. Ennél lentebb meg már nem érdemes adni, hiszen akkor már a pokolban találnád magad. Mondjuk nem mintha az előbb felvázolt „lehetőség” nem lenne az.

Ezért neked tanácsosabb lenne a hivatásos lányokat választanod. Velük is meg kell osztanod az erőforrásaidat, de legalább kapnál is cserébe valamit. 😅

ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
67%

Pedig nagy bölcsesség, amit a 3-as írt. Nyilván nem szó szerint kell érteni.


Van pár olyan élhetetlen haverom, akik sok éve nem szexeltek, mert topmodellekre áhítoznak. Sőt egyik haverom még a topmodell külsejű kolléganőkre is azt mondja, hogy azok meg túl vékonyak. Ugyanez a haverom tini kora óta nem volt nővel, és közelebb van a 40-hez, mint a 30-hoz.

ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
20%

"Van pár olyan élhetetlen haverom, akik sok éve nem szexeltek, mert topmodellekre áhítoznak."

Milyen jól tették

Most én is ha anno megpróbáltam volna ráfanyalodni kövérekre pl., akkor ma már tükörbe sem tudnék nézni, és elég pocsék lett volna, hiszen az ilyen kapcsolat velem ugysem működne

Ehelyett 30 éves koromig vártam, majd véletlenül összejöttem egy vékony csinos milf nővel és fantasztikus volt

De ha sose jött volna nő, akkor is sokkal jobb lett volna mint leadni

A válogatósfszos viccelődők pedig nyugodtan beleülhetnek akármelyik fszba azt pörögjenek rajta!

Kutyafattyak vicce!

ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%
12. Nyilván te egy Adonisz vagy, de ezt tudtuk eddig is! 😍😍
ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
72%

Én egy olyan nő vagyok, aki neked ránézésre szimpi. Az utcán álldogálok, mondjuk várom a buszt ami majd csak 10 perc múlva jön, nem csinálok semmi olyasmit, amit meg tudnál zavarni.


Írd le, hogy hogyan kezdeményezel. Csak hogy lássuk, hogy esetleg mi lehet a hiba.

ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudjuk mennyi idős vagy, hogy milyen ruhát+kiegészítőket viselsz, hogy vannak e emberek a közelben, hogy egyáltalán milyen a környezet ott, vannak e ott plakátok, esetleg egy erdő a másik oldalon.

Valószínűleg a kérdező se ugyan úgy próbálkozik be minden nőnél, te meg konkréten semmit nem mondtál el sem magadról sem az adott szituációról, már azon kívül hogy nőnemű vagy egy buszmegállóban :D

ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj?

Kunyerálj a neten 🫣



Udvarolni: meghívni egy kávéra, vagy sütire,meghívni egy finom vacsorára, vinni néha egy szál virágot.

Előzékenynek lenni ,előre engeded , kinyitod a kocsi ajtaját stb.

Bókolni is kell hogy érezze hogy érdeklődsz, tetszik.

Nem kötelező ezeket hozni, de az az igazság hogy akkor lesz neki más akitől ezeket megkapja, természetesen szexelni is azzal fog.

ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Én azért irtam ezeket mert imádom a sütit, szeretek étteremben enni, és a minőségi , karakteres kávét is szeretem.

Van aki moziba jár szívesen, van aki kiállításokra, és olyan is van aki nyaralni szeret gyakran, vagy wellnesezni .

De meglephetsz egy nőt akár egy tábla csokival is.

Autóban pl nekem mindegy hogy 10 éves vagy vadiúj, a lényeg hogy ne legyen büdös és biztonságban érezzem magam.

Most megyünk pl étterembe a férjemmel,plusz vásárolni is hogy kikapcsolódjunk egy kicsit délután.

Ő gyakran mondogatta az elején is hogy gyönyörű vagyok, okos, meg homokóra alkatom van, meg hogy milyen nagyon szerelmes belém.

Az első randin elvitt Szentendére, hatalmas séta, romantikus vacsora.

Szerintem ha valaki nem mozgat meg benned semmit, nem érzed a bizsergést akkor nem is fogsz udvarolni.

Várd ki azt a nőt, akit szeretni tudsz.

ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
23%

"Várd ki azt a nőt, akit szeretni tudsz."

Elég buta tanács

A kapcsolatok szinte mindegyikénél először ismerkednek szimpátia alapján, de ott még nincs szerelem, majd utána alakulnak ki érzelmek, vagy éppen nem.

Ennyi erővel azt is mondhatnád a kérdezőnek hogy hanyagolja a társkeresést mert felesleges vele foglalkozni, legalább nem áltatnád butaságokkal.

Tudom hogy a nők kicsit másképpen működnek, csak azt nem értem hogy miért hiszik azt hogy a férfiak is pont úgy másképpen működnek mint ők? Miközben tudják hogy a férfiak nagyon is különböznek tőlük

Hiszen ti lehet hogy már érzitek a bizsergést amikor megláttok valakit, egy férfi meg ugye csak annyit érez hogy tetszik neki vagy nem. De annak köze nincs a szerelemhez, az érzelmekhez

Ha tetszik akkor próbálkozhat, ha nem akkor felesleges, de miféle bizsergéstől hadoválsz?

ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!