Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sikerem a nőknél. Állandóan visszautasítanak a nők. Csak úgy jutok szexhez(kezdetektől fogva) ha prostituáltakhoz megyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jó érzés ez! :(

F38, Bp



ápr. 2. 06:50
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
55%
Én meg azt mondom amelyik férfi a mai világban nem jut nőhöz, az valamit nagyon rosszul csinál... láttam már csúnya pasit olyan önbizalommal, h csak lestem kiket képes felszedni... ha nem vagy csúnya, mondhatni átlagos kinéztű férfi vagy, lehetetlen h valaki nem?jön össze. Ha mégis így van, akkor el kell h keserítselek mert a hiba benned van. Szánalomra méltó h prostikhoz jársz, ha kicsit változtatnál és megerőltetnéd magad tuti lenne valakid.
máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

41#

Szánalomra méltó hogy nőként mennyire nem vagy tisztában a férfiak helyzetével.

Miért a nőkből indulsz ki?

A férfiak lehetőségei igen gyalázatosak, siralmas

Úgyhogy jobb is ha prostizni jár az ember ha nem tud nőt felhajtani

Legalább a szexualitás élményét élje át az életében

máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
45%

41#


Teljes rosszul làtod.

Èn màsok àltal jòkèpűnek tartott pasi voltam kb 35 èves koromig.


Fel tudtam szedni lànyokat a buliban, de mind elhagyott rövid időn belül mert nem volt lakàsom, autòm ..

Igenis szàmìt a nőknek a kinézet és a pénz. Pénz nélkül egy darab szarnak tartanak hiába a legjobb ember vagy a földön. Indok: "hát hová szüljek ha nincs lakàs??"


Az egy nőben sem merül fel, hogy mondjuk együtt megteremteni..

A pasi teremtse meg aztán a nő majd bele ül a tutiba.



Ezen kívül a nők még el szokták várni, hogy a pasinak jó humora legyen, mert az alap, hogy nevetesse meg a nőt és vidítsa fel..Találja ki a nő gondolatát, legyen türelmes, ha a nő faxságot csinál, keressen jól, jó szülői háttér legyen, legyen diplomás, hogy a nő fel tudjon nézni rá..


Sokkal nagyobbak az elvárások egy férfival szemben.



Egy àtlagos nőért 20 pasi áll sorba. Puszta kinézettel simán talál pasit magának. Nagyon sok olyan nő van akiknek borzalmas a természete még is van pasija..


Szívesen bele tennélek egy férfi testbe aztán megtapasztalnád azt a sok xart amit a nőktől kapunk..


Gyakorlatilag a nők többsége nem szeretetből vagy szerelemből, hanem érdekből vannak a párjaikkal..

máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
43al egyet tudok érteni
máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
43%
A sok igazsàg fóbiàs nő persze lepontozott.. annyira tipikus
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
45-ös: Mert fáj nekik a kellemetlen igazság a női természetről.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!