Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, azért is nézhettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azért is nézhettek egy férfit, mert csúnya?

Figyelt kérdés
Többször néztek már meg nők az edzőteremben, tömegközlekedésen. Soha nem mertem odamenni pont emiatt, hogy tetszhetem vagy csak rosszallásból néz.
ápr. 4. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Abban az esetben maximum, ha pusztítóan ocsmány vagy, olyan akit háromszor is meg kell nézni, hogy elhidd, de gondolom nem erről van szó.
ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem rossz a helyzet.😄
ápr. 4. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a rondák kiesnek a perifériámból egyszerűen. Mi tha köd lenne a helyükön. Igy soha nem is láttam még ronda pasikat. Nemhogy nézzem.

Szerintem nem sok nő les pasikat amugyse, de rondákat végképp.

ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyobb az esély hogy azért néznek mert szimpi vagy. Főleg ha a szemedbe is belenéznek, nem az van hogyha ránézel egyből elfordítja a fejét.
ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha tetszel valakinek, lehet látni, hogy csillog a szeme, esetleg elmosolyodik, ha tartod a szemkontaktust.

És rendszeresen téged néz, ha összefutsz vele.

ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Én azokat a pasikat szoktam megnézni, akik hasonlítanak vagy emlékeztetnek valakire. Megmondom őszintén, iszonyat ritka, hogy azért nézek meg egy pasit, mert annyira jól néz ki - itt Budapesten, az utcán, buszon, villamoson ez valahogy nem jellemző.


Az előnytelen kinézetű pasikat nem szoktam megbámulni, de mint fentebb írtam, itt a lakóhelyemen a pasik többsége sajnos ebbe a kategóriába esik. Szóval ja, nőket sokkal inkább megbámulok, holott hetero vagyok.


Eleve egyedülálló nőként nem egy életbiztosítás elkezdeni stírölni random férfiakat a Blahán vagy a Széll Kálmán téren :P Anélkül is zaklatnak eleget.

ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én extrém csúnya vagyok, és nem szoktak nagyon megbámulni, de azt látom, hogy undorodva néznek rám, vagy éppen kiröhögnek.
ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!