Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Zavarna benneteket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Zavarna benneteket, ha egy pasi sok insta csajt követ?

Figyelt kérdés

Ilyen külföldi szexbomba csajokat, akikkel sosem fog megcsalni, mert legtöbb 2000 km+ felett él.


Néha lehet ki is szokta rájuk csavarni a répát, hisz ezt tudjátok, hogy azért követi. Életben ettől sosem volt csajozó gép és összesen egy nővel szexelt. (Alkalmi)


Én ilyen pasi vagyok szóval érdekel. Zavarna-e valakit a dolog. Jelenleg nincs kilátóban, hogy akarnék csajozni, de szeretném tudni, hogy zavaró dolog lesz-e. 150 külföldi csajt követek Instán és Twitteren is.


F/30



ápr. 5. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Zavarna, nem kellene ilyen pasi
Nem zavarna egyáltalán
Zavarna, de adnék esélyt a dolognak
36 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez az egész instás dolog eleve beteg. Inkább keress egy élő, hús-vér nőt.
ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Sose tudnám meg mert ilyen helyeken nem vagyok fent.

Az jobban zavarna hogy tapasztalatlan.

ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem zavar. Nem jelent semmit.
ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
#3 persze, hogy nem, mert pasi vagy.
ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen, zavarna. Nagyon más világ vagyunk.
ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

4

Minek amúgy ez a bunkózás? Nő vagyok, és szerintem semmit sem jelent egy insta követés. Ezzel együtt pedig nem ítélem el azt, akit ez zavar, hiszen mindneki maga tudja, hogy mi neki fér bele és mi nem.


Ha neked nem okés, azzal semmi baj nincs, de ne kérdőjelezzük meg egymás nemét azért, mert egy dologban más véleményen vagyunk...

ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Azonnal kuka.
ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Fordítsuk meg. Ha a csaj csupa chadet meg görög isten jellegű pasikat követ és arra simogatja a szépét, téged zavarna?
ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Még a saját követéseimmel sincs időm foglalkozni, nemhogy a másét nézegessem. Szerintem aki végig vizsgál a másiknál minden egyes fiókot, akit követ, elég unalmas élete lehet, és a kezébe kéne adni valami munkát. Mert ilyet tényleg sem én, sem a normális környezetem nem csinál. Vagy szerinted ez visszafelé nem játszik? Én is követek, szőke hajú, kék szemű, izmos pasikat, mégsem érdekel egyik sem komolyabban, csak tetszenek a tartalmaik.
ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
8 Engem zavarna, ha a pasi ellenőrizgetné, hogy kit követek és kit nem. 14 éves korom csajos estéjit idézi ez a sztalkolás, ami gyerekfejjel még aranyos volt, de felnőttként inkább szánalonkeltő.
ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!