Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Zavarna benneteket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Zavarna benneteket, ha egy pasi sok insta csajt követ?

Figyelt kérdés

Ilyen külföldi szexbomba csajokat, akikkel sosem fog megcsalni, mert legtöbb 2000 km+ felett él.


Néha lehet ki is szokta rájuk csavarni a répát, hisz ezt tudjátok, hogy azért követi. Életben ettől sosem volt csajozó gép és összesen egy nővel szexelt. (Alkalmi)


Én ilyen pasi vagyok szóval érdekel. Zavarna-e valakit a dolog. Jelenleg nincs kilátóban, hogy akarnék csajozni, de szeretném tudni, hogy zavaró dolog lesz-e. 150 külföldi csajt követek Instán és Twitteren is.


F/30



ápr. 5. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
150 külföldi pina... összesen nem követek ennyi embert, és csak olyanokat, hogy Anne Hathaway vagy Julia Roberts, nem no name seggeket.
ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem zavarna, de ha lájkolna/kommentelne/írogatna nekik, az nem esne jól. Nem vagyok hülye, tudom, hogy más nőket is nézegetnek a férfiak. Csak kontakt keresés ne legyen.
ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

8-as.

Inkább simogassa a szépét elérhetetlen chadekre, minthogy megcsaljon szinte csicskákkal, vagy legyen 10 pasija egy életben.


Mivel nekem egy nővel volt dolgom végképp nem érzem magam hibásnak. Hiába követek USA/Ausztrál influencer csajokat. Az életben el sem jutok oda. Nemhogy az ő lábuk közé. A válaszokat azért köszönöm. Csak kiakadtam, hogy nektek ez is baj...

ápr. 6. 08:25
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nekem az összes pasi aki ilyet csinált szét is csalt.

Mit jelent ez? Hogy nekik valami sokkal másabb kell, mint ami én vagyok és sokkal izgalmasabb. Tehát ha valami izgalmasra esik a lehetőség, megteszik.

Nekem amúgy első dolgom gyorsan átfutni a pasi kiket követ, ez is egy módja a szűrésnek.

ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
13. Kiakadtál? Fogadni merek, semmit nem tudnál kezdeni egy amerikai csajjal, ha eléd állna, hogy akkor most zöld a lámpa. Olyan nagy faroknak hiszitek magatokat (te meg a hozzád hasonlók), mekkora nagy dolog, hogy külföldi csajokra élveztek jóformán. Aztán csodálkoztok, hogy miért vagytok egyedül. Mert amúgy az ágyban a nulla értékét közelítitek. Ennyi hozzáfűzni valóm volt, köszönöm!
ápr. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
15-ös jól összefoglalta. Ezek a nők kiröhögnék a kanos kis 0 pasikatt.
ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15. Igen kiakadtam. Mert nem Lilikét a pénztáros csajt követem a Spar árúházból (akire jogos lenne féltékenykedni).


Hanem olyan csajokat, akikhez sosem jutok el. Ha a csaj eljönne hozzám hidd el tudnék vele mit kezdeni, és veled is ;)


Nem is ismersz, és a szexualitásom kicsinyíted. THX.

ápr. 8. 15:38
 18/22 anonim válasza:
100%
Engem zavarna egy kapcsolatban 🤨
ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, és komolytalannak tartanám az ilyen pasit.

Kukáznám rögtön.

ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Oké :D

Köszi a válaszokat. Akkor nem fogok csajozni, mint ahogy eddig sem tettem (szobát sem szoktam elhagyni), és bekövetek még 100 top model szineshajú cicust.

ápr. 14. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!