Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves férfiként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfiként hány éves nőt keressek, mi a legideálisabb a hosszantartó kapcsolatra? A "kor csak egy szám" megjegyzéseket mellőzzük. Fontos szám.

Figyelt kérdés

ápr. 8. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
89%
37 eves pasikent, ha nincs sajat ingatlan, auto, jo fizu, onzetlenseg, jo kulso azaz fitt, dús haj, épp fogak, szociális kapcsolatok akkor meg a korodbelieknel sincs eselyed. inkabb felfele nézegess 40 korul.
ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
89%
Nem luxus kicsit ennyit válogatni? Állítsd be hogy 30-37. Úgyse fog minden 30 éves tetszeni, de lehet hogy lesz 37 éves aki tetszik. A gyerek kérdést meg a te helyzetedben kicsit naivitás belevenni.
ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:

31-es: van saját ingatlan, viszont nincs autó, akkor húzzam le magam a wc-n? Jó fizu? Átlagos, 500-hoz közel vagyok. Fitt vagyok, sportos, magas, rengeteg hajam van ( sehol se kopaszodok ). Szociális kapcsolatok? Itt lenne fejlődni nyilván. 40 fele minek nézegessek? Akkor inkább elengedem.


32-es: ki válogat? de szerintem korombeli ( értsd 1-2 év ) az nem engem akar hanem idősebbet, tapasztaltabbat, pénzesebbet. Sajnos a 37 körüliek nekem már túl anyukás külsejűek, ráncosak, stb.!


A gyerek kérdést miért naivitás belevenni? Egy idősebb nőnek nem lesz már gyereke, pláne nem első.

ápr. 8. 12:09
 34/76 anonim ***** válasza:
91%
Annyira értetlen ez a kérdező. Egyszerűen nem fogadja el hogy neki már nem lehet fiatal, vékony nője.
ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
89%
Már az is válogatás, hogy azon megy a vekengés, hogy "fujj, olyan sem kell, aki 37 éves de letagadhat 3-4 évet" meg "hát ráfanyalodok a 30 évesre, mert a 22 éves nem akarja az incel belemet" és hogy idősebb nem lehet terhes... ez nettó kamu. És nem, nem lesz a 30 éves elfogadó a kisebb keresettel szemben, a 37 éves meg golddigger... sőt aki fiatalabb, feszesebb testű, annak nagyobb esélye van eltartós kapcsolatot találni, ezért körükben több lesz az ilyen.
ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
33: mert neked se lesz, azért...
ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nagyon tévedésben vagytok. A legtöbb nő nem akar az idősebb fél lenni a kapcsolatban. Alsó hangon pár évvel fiatalabb akar lenni. Tehát ha azt mondjátok 33-34 azt még megértem, de hogy NETTÓ ugyanennyi legyen vagy 40+os? Hát hol éltek mi?
ápr. 8. 12:18
 38/76 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az ismeretségi körömben viszonylag sok olyan pár van, ahol a férfi 1-2 évvel fiatalabb. Tök normális, szeretetteljes kapcsolatok, kb. hasonló szinten is vannak külsőre. Van olyan nő is, igen, aki a fiatalabb akar lenni a kapcsolatban, de ez már nem annyira kőbevésett szabály fehér holló kivétellel. Sztem azzal magad alatt vágod a fát tapasztalatlan 37 évesként, ha fixa ideák miatt x évnél elvágod a határt... nyilván ha nem tetszik neked, meg látványosan idősebb, és problémás lesz a kapcsolat, ne jöjj össze vele. De ha 37 éves ugyanúgy, mint te, akarna is veled kapcsolatot, jól is néz ki, akkor kicsit idiótaság offolni, mert "jajjjj, hát 37 éves". Főleg hogy... na... ez kicsit sértő lesz... de valószínűleg 37 éves incelként amúgy sem tudsz Tesco bevásárlás szinten válogatni a nők között.
ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:

38-as: abban egyet tudok érteni hogy nem tudok válogatni a nők között, viszont azért az is tény hogy általában vonzalom akkor alakult ki ha volt pár év a javamra. A nő levágta hogy nem mozgatott meg mint nő. Haverilag viszont valóban a korombeliekkel tudok legjobban eldumálni de nem tudok rájuk mint nő tekinteni.


És mielőtt felakasztanátok: nem akarok 20-25 éves kislányt sem. De szerintem 5-10 év korkülönbség nehogy már ne férjen bele. Pláne incelként.


37F incel

ápr. 8. 12:25
 40/76 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj keresztény barátunk hogy gyakorin már 4 éve 36-37 éves vagy. Még ebben is hazudsz! Teljesen nyilvánvaló hogyha 45 éves leszel akkor is a 28-30 éves vékony nő lesz amit szeretnél. Te hiába öregszel a női elvárt korhatárt nem emeled feljebb.
ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!