Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves férfiként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfiként hány éves nőt keressek, mi a legideálisabb a hosszantartó kapcsolatra? A "kor csak egy szám" megjegyzéseket mellőzzük. Fontos szám.

Figyelt kérdés

ápr. 8. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

40-es te keversz engem a 39F incel-lel. Én 86-ban születtem, idén leszek később 38 éves még messze van. 37F incel vagyok.


Nem akarok 28-30 éves nőt.


30-35-ig keresek MAX!

ápr. 8. 12:34
 42/76 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor keressél 30-35, minek kérdést kiírni erről
ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
75%

"nekem is mindenki azt mondja hogy se viselkedésre se stílusra nem tűnik 37-nek, tehát 3-4 évet simán letagadhatok minden tekintetben."


3-4 év 37 évesen semmit nem számít.

ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
miért ne számítana? Van aki 37 évesen 50-nek néz ki.
ápr. 8. 12:55
 45/76 anonim ***** válasza:
88%
33, ha nincs autod 37 evesen az bizony extra hatrany. Egyebkent mit tudsz nyujtani azert cserebe, hogy elvarod a csaj legyen toled sokkal fiatalabb, szebb, vekony, fitt, kivanatos, fogadjon el, akarjon neked szulni?
ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
34%

Mert átlagosan egy 34 és egy 37 éves közt semmi látható különbség. Ha valaki 20 év felett 3 éven belül megtippeli a korod, az a hibaszázalékon belül van. 37 évesen 13 évvel többnek kinézni látszik. 3-al többnek vagy kevesebbnek nem látszik.


Engem 12 évvel néznek fiatalabbnak. 29 évesen 18 alattinak hittek (konkrétan számot nem mondtak, ezért 17-nek veszem), pár hónappal ezelőtt 36 évesen azt mondták, 23-24-nél többnek nem néznek.

(Oké, 18 alatt 13-nak néztek, az csak 5 év.)

ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

45-ös: sokkal fiatalabb? Neked az 5 év mondjuk "sok"? Ez most komoly? Egyébként miért jöttök mindig ezzel amikor a nők, kb. 15 éves koruktól kezdve ALSÓ hangon 5 évvel idősebb pasikra buknak. Általánosban a középiskolások, középsuliban az egyetemisták, egyetemen már a dolgozó chadek, később is a huszonévesek harmincasok között keresgélnek. Hol éltek ki banyek?


Senki se mondta hogy legyen ultravonzó külsőre!!!


Ha meg valaki sofőrt keres akkor valóban nem én vagyok az embere, ez tény. De cserébe én sem várom el hogy főzzön.

ápr. 8. 13:06
 48/76 anonim ***** válasza:
29%

47, az en baratom 38 eves, en pedig 30 vagyok. Neki van autója, lakasa, foz is ram, mert nagyon szeret fozni, en soha nem foztem meg neki, mert nem szeretek azzal bajlodni es soha meg sem emlitette, hogy ez gaz lenne. Emellett nagyon kedves velem, barmikor kiejtek valamit a szamon mar visz is kirandulni, programozni, lesi minden kivansagom, nagyvonalu velem. Barmennyire is helyes azert mar en egeszen latom, hogy erosen rancosodik, idosebb, idosodo hozzam kepest vagy a korosztályomhoz képest.

Rengeteg baratja van akikhez mindig visz engem is, gyakran megyunk esemenyekre, buszken felvallal mindenhol. Cserebe en egy huseges, rendes, kedves, bujos csaj vagyok aki komolyan tervez vele. De kerdem en te meg tudod ezeket ugrani amiket o ad?

Nekem a 26 eves sracok is siman idvarolnak akiknek sajat vallkozasuk van, jo egzisztencia stb, szoval erted te mit tudsz nyujtani, de tenyleg egy 25-35 eves nonek?

ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan jó pasi vagy, miért vagy "incel"? Ha incel vagy, ne válogassál.
ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

48-as: erősen kamuszagú az amit írsz. Egy 38 éves pasi egyáltalán nem tűnik ANNYIVAL idősebbnek mint egy 30 éves nő. Lehet ő a tipikus levitézlett SIMP aki téged elhalmoz de amúgy meg nem egy túl jó nő vagy.


Oké hogy neked mindenki udvarol 26 éves vállalkozók ( most jól felröhögtem ).


Én semmit nem tudok felmutatni de elég sok érdekes párt látok szóval szerintem mindenki kvázi megérdemli.


37F incel

ápr. 8. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!