Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az a mondás, miszerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, miszerint a világ egy nagy orgia, ahova az átlagos férfit nem hívták meg?

Figyelt kérdés

Blackpill közösségben hallottam ezt valamilyen angol formában.


A mondást kifejtve arra utal, hogy a nők és a jó pasik folyamatosan szexelnek egymással, miközben az átlagos férfi megmarad a sok szexben kiégett nőknek 30 felett..vagy manapság egyre inkább marad incel örökké.



ápr. 16. 15:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Millió átlagos férfinek van barátnője, akivel szexelhet, nekik hogy sikerült?
ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
Az hogy a barátnő is átlag meg átlag alatti
ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
D válasz.
ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

"miközben az átlagos férfi megmarad a sok szexben kiégett nőknek 30 felett.."


30 feletti pasihoz 30 feletti nő illik.

Ezerk szerint lenne nő, csak nektek a 20 éves cica babák kellenek. Nézettek tükörbe. Lúzerek :D

ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én kevés férfival szexeltem, pedig ronda se vagyok és néha vagyok szingli.

Ha a férfiak akkora brutál szexistenek lennének az ágyban, mint amekkorának gondolják magukat, lehet lefeküdtem volna többel, de az van, hogy kb a wikipédián kattintgatni izgalmasabb sokszor, mint szexelni. Nem vagyok aszex, kapcsolatban szeretem a szexet, csak hát ott is gyakran az dob csak rajta, hogy szeretem a másikat + ugye van időnk megismerni egymást és javítani a dolgokon, de az elején senki nem volt olyan hú de jó. Ahhoz nem sok energiám van, hogy azért csípjem ki magamat meg kellessem, hogy aztán túl legyek egy monoton reszelésen valami random fazonnal.

ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

"Az hogy a barátnő is átlag meg átlag alatti"


Ezt miért kell mindig kiemelni? Járna minden átlag alatti hobbitnak a szupermodell, vagy mi?

ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem egészen, de van benne igazság.

Inkább társkeresőkre igaz, hogy átlag férfiként labdába sem rúghatsz.

A valóságban inkább az átlag alatti férfiak vannak így: esélytelen, hogy bármi is legyen.

Viszont azt is vegyük figyelembe, hogy milyen téren átlagos valaki?

Alapvetően 3 dolog számít: külső (legfontosabb), szociális érzék (mennyire vagy nagydumás, társaság közepe) és az anyagi helyzet.

Ebből külsőre min. átlagosnak kell lenned, és akkor tudsz a többivel kompenzálni.

Vagy ha a külsőd átlag alatti akkor a nagyon durva anyagi helyzettel és státusszal tudsz csak labdába rúgni (Lölö esete).

Ha a külsőd extrém jó akkor a többi nem lényeg.

A szöveged extrém jó, de a többi átlag alatti, akkor még elhet esélyed, de csak bizonyos típusú nőknél...

ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A státusz meg az anyagi helyzet nem számít.. Illetve igen, de nem az átlag és még csak nem is vagyonilag a felső 10% férfinál.


Ha ki tudsz fizetni egy péntek este a Peaches -ben 600e forintot, akkor azt mondom számít a pénz. Egyébként viszont a modern feminizmus utáni nő biztosan nem ez alapján értékel.

ápr. 17. 22:55
 19/20 anonim ***** válasza:
34%

“ Ezt miért kell mindig kiemelni? Járna minden átlag alatti hobbitnak a szupermodell, vagy mi?”


Mi az nácika, zavar, hogy másnak is vannak igényei? Mi lenne ha elmennél a víz alá száradni?

ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tamsin540 ***** válasza:
#19 A te igényeid valójában nem a te igényeid, hanem a marketingesek kreatív értekezletein legyártott képe. Ugyanez igaz a nők elképzeléseire is.
ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!