Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet jutni a sikertelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet jutni a sikertelenségből 36 évesen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel melós valaki, legmagasabb végzettsége csak érettségi és portásként dolgozik. Nincs saját ingatlana meg autója. Tapasztalatlan a nők terén mert kövér. És szert kialakult egy erős depresszió ami miatt önként nem is próbálkozott soha igazán a nőknél. Pedig vágyik a szeretetre, szexre stb.



Ebből még ki lehet jönni? Lehet még egészséges élete / kapcsolata egy nővel ? Vagy éljen tovább a macskával magányosan “munka - haza- munka - posta - vásárlás - munka; körforgásban amíg meg nem döglik?


Ne írjatok hogy dolgozzon 3 munkahelyen pihenés helyett. Meg mèg tanuljon is tovább. Meg fogyjon le. Mert ennyire sem képes.


ápr. 17. 07:19
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
43%
Ha postás vagy akkor munka közben lehet ismerkedni...
ápr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

9


Igen részben jól gondolod. Csak hát ez nem olyan egyszerű. Én gyerekként se akartam tanulni. Pedig akkor elvileg más dolgom nem volt. Most meg havi 240 órát dolgozom és nincs az az isten amiért ez mellett tanulással foglakozzak az alvás helyett. A le fogyás sem úgy működik hogy kevesebbet enni és heti 3x mozogni és mindenki azonnal tökéletes alakú férfi lenne. Mert ha ez elég lenne akkor tele lenne a világ adoniszokkal. Én 15-20 éve minden létező diétát , sportot , konditermi edzéseket is csináltam. Volt hogy hosszabb ideig. Eredmény nem jött és akkor abbahagytam megint pár hónapra. Utána megint elkezdtem valamit > eredmény nem jött ezért megint elvesztettem az inspirációt. Nem lehet azt mondani hogy 36 évekig doglottem és zabaltam mert ez egyszerűen nem igaz. Ilyen vagyok sajnos es szarbol nem lehet várat építeni. Én úgy veszem ésszre a világ nagyon ki van hegyezve a pénzre meg a külsőségekre. Nekem nincs lehetőségem így barátnőre. Lehetek én jó fickó ha nem keltek bennük vonzalmat de érdek figyelmemet se (nincs mit lehúzni ).

ápr. 17. 07:49
 13/57 anonim ***** válasza:
53%
Vannak szegényebb és dagi csajok is.Ugyanolyan eséllyel indulsz,mint ők.Úgyhogy próbálkozz bátran,előbb utóbb valaki beadja a derekát.
ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

13


Ez a tipikus gyakori visszavágás. Ha valaki 300 körül keres az = biztos műveletlen szar. Ha kövér testalkatú akkor mit képzel? Neki is csak kövér nője lehet!!! Igaz ?



Nem vagyok fogyatékos azért mert nem vagyok diplomás. És szeritned aki fanatikusan 20 éve szenved azért hogy valahogy le tudjon fogyni , az majd pont egy kövér nőt fog elfogadni? Hiszem pont azért harcol hogy normálisan nézzen ki és ezáltal számára vonzó partnert tudjon majd találni. 😐

ápr. 17. 07:59
 15/57 anonim ***** válasza:
72%
Azért nem sikerül semmi, mert eleve ez van benned és nem is akarod igazán megoldani. Elmondom, hogy olyan nincs, hogy mindent megteszel a fogyasért és nem sikerül. Olyan viszont van, hogy nem hiszel benne és nem is igazán akarod, ezért saját magad akadályozod. És a depresszión lehet, hogy lehet javítani, csak meg kellene próbálni. Mégis mit vársz, ha egyébként semmire sem vagy hajlandó? Megsajnál itt egy nő és szeretni fog? Ez nem így működik.
ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Jobban már nem fogsz kinézni, valószínűleg gazdagabb sem leszel.
ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
76%
Hát most ne is haragudj, de akkor el is árultad miért is nincs nőd ezzel a jó kis hozzászólásoddal.. Attól mert 20 éve próbálkozol még nincs eredménye...Tehát kövér vagy ugyan úgy, mint az a nő, aki ugyan úgy mindhiába próbálkozik...
ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
0%
Csóróknak kövéreknek is van nőjük
ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

15


Ez egy olyan jelenség amibe kár belemenni. Lehet oylan ártatlan a börtönben aki mindenki szerint gyilkos és azért kapott életfogytiglant (USA-ban )


Úgy is csak abból ítélkeznek az emberek amit látnak / hisznek. Ott egy kövér pasas ? Biztos nem csinál semmit…



Csak ebben a hónapban 15 órát voltam futópadon. Változott jó irányba 1 deka is a mérleg szerint ? Nem. Mások szerint akkor csinálok bármit is a változás érdekében ? Hát nem..

ápr. 17. 08:05
 20/57 anonim ***** válasza:
0%
17,ne lökd a rizsát,én nem cagyok kövér férfi mégse kellek a nőknek,a kövéreknek se,max egy 400 kg osnak,attol mert nekem nemjön be még nem lesznek nagyok az igényeim
ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!