Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet jutni a sikertelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet jutni a sikertelenségből 36 évesen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel melós valaki, legmagasabb végzettsége csak érettségi és portásként dolgozik. Nincs saját ingatlana meg autója. Tapasztalatlan a nők terén mert kövér. És szert kialakult egy erős depresszió ami miatt önként nem is próbálkozott soha igazán a nőknél. Pedig vágyik a szeretetre, szexre stb.



Ebből még ki lehet jönni? Lehet még egészséges élete / kapcsolata egy nővel ? Vagy éljen tovább a macskával magányosan “munka - haza- munka - posta - vásárlás - munka; körforgásban amíg meg nem döglik?


Ne írjatok hogy dolgozzon 3 munkahelyen pihenés helyett. Meg mèg tanuljon is tovább. Meg fogyjon le. Mert ennyire sem képes.


ápr. 17. 07:19
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
28%

50.


Azok se mind szaporodnak, akik amúgy tökéletes testűek/személyiségűek, mert szerencsére nem kötelező, egyedül 1-2 az ilyen 50-es válaszolóhoz hasonló primitív arc kommentjeiben tűnik fel ez a narratíva.

ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
54%

Amikor valaki előre elutasít minden lehetséges megoldást de azért felteszi a kérdést hogy "miképp legyen sikere?" akkor azért tényleg nincs jó válasz

Az ilyennek tényleg kár szaporodni na, ez most tényleg betalált

ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
37%

52.


Hát, kár, hogy nem ezen múlik, hogy ki szaporodik és ki nem. Kormos barátaink pl. sosem fejlődnek, sokuk írni se tud, de "befigyel" páronként a 8-10 pulya. Valószínűleg nem a nagy sikerek meg haladás nevében.

ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

52#

Pont ezért mondom hogy akinek kár szaporodni annál ne sajnáljuk ha nem sikerül. Elég szomorú tény hogy színes fémgyűjtő embertársaink fossák a kölyköket

Ettől még aki előre deklarálja hogy ő márpedig tenni semmit nem hajlandó magáért de azért sír hogy nincs senkije, az meg is érdemli a sorsát. Ez a lényeg itt

Pedig én elég szolidáris szoktam itt lenni az incelekkel, de ez nem a védhető kategória

ápr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
2 pipa nem arról tanúskodik hogy milyen kedves szoktál lenne az emberekkel. Még nekem is sokkal jobb itt az arányom.
ápr. 18. 06:01
 56/57 anonim ***** válasza:
A pipák száma ebben a kategóriában fordítottan arányos az értelmi szinttel. Aki naphosszat a férfiakat gyűlöli, azt pontozzák fel.
ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Mégis mi a fészkes fenét érdekeljen engem a pipák száma?

Ha meg valaki ez alapján ítélkezik az meg is érdemli, azért akinek kicsi gógyija is van tudja hogy a helyi pontozási szisztéma predesztinálja hogy egy önérzetes férfi rommá lesz pontozva le, és az átlaga gyenge lesz.

Ha ez engem zavarna nem gyakoriznék, de másnál sem érdekel, mert van annyi eszem hogy azt nézzem mit írnak, nem azt hogy hány pipája van

ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!