Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakra is igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakra is igaz az hogy a férfiak 80 százaléka a nők 20 százalékát tartja csak vonzó jó nőknek?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 09:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Én már egy másik kérdésnél írtam a tapasztalatomat. Én felső 20%-ban vagyok. Elmegyünk bulizni az átlagos barátnőimmel és 10-ből 9 pasi hozzám jön oda. Hozzájuk van, hogy egész buli alatt senki, pedig bőven lenne az ő szintjükön is pasi, csak azok inkább várnak, hátha egyszer valami csoda folytán összejön egy jó nő😂Nem érnék be a saját szintjükkel.
ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Én beérném
ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
30%

Én úgy vagyok vele, hogy a csinos fogalom mellé a vékony és karcsú, egészséges test dukál. Az arc már annyira nem lényeges hogy csodaszép legyen. Viszont csodaszép arc, 65kg feletti testtel párosítva (165cm-hez), nekem már erős, nem vonzó.

Igazság szerint 48-56kg között ideális nekem, most aztán lehet csapkodni a pirosat! 😂😂😂


Én e helyett inkább a sportot ajánlanám, de mindenki maga dönt!


Számomra a női társadalom 80%-a se nem vonzó, se nem szép, se nem szexi, se nem guszta. Haj, parfüm, smink, ruhák ide vagy oda.

ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%

"Számomra a női társadalom 80%-a se nem vonzó, se nem szép, se nem szexi, se nem guszta. Haj, parfüm, smink, ruhák ide vagy oda."

VÉGRE!!!

Egy csomó nő azt nyomatja, hogy ezekkel, hogy "adunk magunkra", mennyit lehet javítani magunkon. Mintha a férfiak teljesen hlyék és vakok lennének... Nos, nem. Aki ronda, az ezekkel is ugyanúgy ronda marad. Érdekes, soha nem a férfiak jönnek ilyen tanácsokkal, mindig a nők jegyzik meg, hogy de ha szépen meg van csinálva a hajad, meg egy kicsi smink, meg egy csinos, nőies ruci, meg a köröm, meg a finom parfüm blablabla... Agyfasz.

ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
57%

Nem.


Biztos hülyén hangzik, de..


Sokkal több "szép" nő van mint "szép" férfi-.

ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

"Aki ronda, az ezekkel is ugyanúgy ronda marad. Érdekes, soha nem a férfiak jönnek ilyen tanácsokkal, mindig a nők jegyzik meg, hogy de ha szépen meg van csinálva a hajad, meg egy kicsi smink, meg egy csinos, nőies ruci, meg a köröm, meg a finom parfüm blablabla"

A férfiak azért nem jönnek ilyen tanácsokkal, mert egyrészt hülyén jön ki nőismerősnek tanácsokat osztogatni, másrészt mert mellékes a smink meg a köröm meg a finom parfüm: bizonyos mellméret és dekoltázs felett nyugodtan lehet ronda a csaj, akkor is állni fog a faszod.

ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
69%
Én kb a nők 30-40 százalékát látom valamilyen szinten vonzónak,kapcsolatba pedig kb 0,5 százalékukkal kezdenék.
ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
42%

Inkább az van, hogy a férfiak 80%-a a nők 80%-át vonzónak tartja vagy tudja tartani a saját korosztályában

Persze ez csak a külső

ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Igaz, mert a nok 20%-a 18-30 kozotti, gyermektelen :)



39F incel

ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

39#

Nincs az 20% ebben a helyzetben

Viszont leginkább te izgulsz ennyire a 18-30 korosztályra, nem a többség. A többségnek a saját korosztálya bőven megfelel

ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!