Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin illik virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin illik virágot adni a lánynak?

Figyelt kérdés
Jó benyomást kelthet ez ha nem is egy nagy csokrot de pár szálat ad a pasi kiszemelt lánynak?
ápr. 19. 08:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Mit tudsz koppanni?????

Félreteszed a fizetésedet mert nem kell költened…….

Nagy koppanás ha mondjuk 5-10 év múlva vége lesz, és ott van a számládon mondjuk 30-40 millió Ft . 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

“Majd magamnak megveszem, nem kell, hogy kiszolgáljanak se eltartsanak.”


Nálad a párkapcsolat nem arról szol, hogy kedveskedtek egymásnak? Ennyi erővel maradj szingli.

ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy tényleg hatalmasat koppant az exe is aki előttem az élettársa volt!

Lelépett szépen és vett egy lakást egy nagy városban.

A 10 év alatt nem csak félretette a saját fizetését a nő hanem még tett is hozzá 1-1 milliót.

Akkorát koppant hogy van egy lakása amiben lakik és vett egy másikat amit kiad bérbe.

Hű de nagyot koppant tényleg 😂😂😂

ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Elég komoly, hogy egyeseknek a virág azt jelenti, hogy érdekled, a hiánya meg hogy leszar. Jó esetben az hív el randira, akit érdekelsz eleve, ha meg nem érdekled azt úgyis észreveszed.

Ahogy lovagi párbalyra se hívunk ki senkit pedig régen a becsületedet meg kellett védeni, úgy az első randin virág is kiment az emberek komfort zónájából.

Nagyon sok, kevésbé kellemetlen módon ki lehet mutatni, érdekel-e valaki. Testbeszéd, milyen mélységbe kérdezel, esetleg egy kis csoki, vagy felismered hogy beszélgetés közben elmondta szereti az xy féle ételeket, programokat, akkor oda szervezed a találkozót. Nem kell az embereket egyből letámadni, sokan az idegenekkel nem érzik komfortosnak magukat és az ilyesféle gesztusokhoz idő kell.

És ez nem azt jelenti, hogy azt akarják hogy leszarják. Hanem nem mindegy az időzítés.

ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
22%

“Elég komoly, hogy egyeseknek a virág azt jelenti, hogy érdekled, a hiánya meg hogy leszar.”


Nem veszem annak, de ha egy pasi mint a kérdező elgondolkozik rajta, hogy vigyen-e, akkor inkább igen, minthogy ne, mert egy RENDES jólelkű nőnél ez pluszpont. Akinél nem az, az olyan lány lehet, aki a seggfejekre bukik.

ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Magyarul szerinted aki visz virágot az rendes, aki nem az seggfej. íez továbbra is buta gondolat.

Ez olyan, mint hogy ha valaki nyomul, irogat nekem nem érti a nemet, örüljek neki mert nagyon érdeklem. Aki meg nem csinálja és nem hoz kényelmetlen helyzetbe, az meg egy seggfej.

Mint mondtam, nem mindenki érzi ám komfortosnak magát egy idegennel, nőként pláne és vannak olyan gesztusok, amik így inkább negatívan jönnek le és közel sem azért, mert olyan pasit akarnak aki leszarja őket.

ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem aki nem képes semmit sem kiadni a kezéből az csak legfeljebb meg akar fektetni.

Akit komolyan érdeklek az igenis képes valamit nyújtani .

ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%

Én nem örülnék.


32N

ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
#17: Nekem nőként pont a fordítottja jött le. Aki meg akar fektetni, az fog teperni, leígérni és adni minden szépet hogy gyorsan feküdjenek le és lelép. Akit érdekelsz, szépen lassan veszi a dolgokat és képes a materiális javakon túl megmutatni, hogy érdekled. Gondolkozik is, nem csak vesz valami kommersz izét
ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
43%
Ja meg miért is akarsz lenyűgözni valakit, akit nem is ismersz ha nem azért, hogy megfektesd. Még azt se tudod milyen szinten érdekel az illető...
ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!