Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin illik virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin illik virágot adni a lánynak?

Figyelt kérdés
Jó benyomást kelthet ez ha nem is egy nagy csokrot de pár szálat ad a pasi kiszemelt lánynak?
ápr. 19. 08:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

#6 Lol, az nem "jól bánás", hogy virágot ad az első randin, meg egy hónap után nyaralni visz. xD

Pont hogy olyat akarok, aki jól bánik velem, ezért nem keresek ilyet.

ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Jó, de te lehet hogy lelkisérült, vagy fogyatékos vagy.
ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%

Nálam nem kelt jó benyomást.


Ha valaki nem tudja, nekem mi tetszik, tetszene, és úgy tesz gesztusokat, az nem rólam szól, hanem róla, az az ő marketingje. Az azt jelenti, hogy neki a gesztus a fontos, nem az, hogy valóban örömet okozzon.


Nem szeretem a gesztusokat. Legyen mögötte gondolat. Az legyen az üzenet, hogy "figyelek rád", ne pedig az, hogy "ettől most romantikusabbnak hiszel, mint amilyen vagyok".


Nálam az is mínusz, amikor a férfi anyagi dolgokkal próbál imponálni. Akármi is az. Az idejét, az energiáját, a figyelmét szeretném.

ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Lilluci27 ***** válasza:
Nekem nem kell.
ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem örülne neki.
ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%
Nekem szimpatikus lenne egy ilyen randi.
ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%
Miért vannak azok lepontozva, akik örülnek egy szál virágnak? Bakker ennyire alacsonyan van már a léc egyeseknél? Én minden lovagias gesztust értékelek, mert amint látható, erősen kihalófélben van. Csak ne kelljen egy fillért se költeni a lányra, mi? Szánalmasok. Még jó, hogy a barátom nem ilyen, de évekig kellett keresnem, mire ilyen normális srácot találtam. A legtöbb férfi kuka.
ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
20%
#16 amúgy tök jó, hogy a kötekedés megy neked, csak szöveget értelmezni nem tudsz. A virág randira PLUSZPONT, nem azt jelenti, hogy ha nem hoz, akkor már nem is folytatom vele az ismerkedést. De jól esik, ha hoz. Ennyi.
ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!