Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha igazi “jófiú” vagyok azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazi “jófiú” vagyok azzal kompenzálom hogy kövér vagyok és melós?

Figyelt kérdés
Nők a személyiség alapján választanak nem ? Megvan mondjuk a kémia (ugye azt írjatok annak nincs köze a férfi külsejéhez?!)
ápr. 21. 09:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Azzal nincs baj, hogy "melós" vagy. Az már probléma, hogy kövér vagy, de le is fogyhatnál.
ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noren1989 ***** válasza:
58%
Kérdezel is valamit végre, Bàs?
ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1


Nem könnyű az. Nem sikerül.

ápr. 21. 10:05
 4/32 anonim ***** válasza:
64%

#3


Sport, diéta, nem könnyű de olyan nincs hogy nem sikerül.

ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a kérdező megváltoztatását! Nekem így és most kell barátnő. Ne mondjatok már hogy testesebb normális férfinek nem lehet senkije?
ápr. 21. 10:15
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
De, lehet. Simán összeszedhetsz egy kövér, változtatni nem akaró, rinyáló nőt.
ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Miért miért nem egy átlag / normal testalkatú nőt? 😒 Ez csak a gyakori kommentelők hülyesége hogy minden nőnek a 65 kilósak tetszenek!
ápr. 21. 10:22
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert te sem vagy normál testalkatú.


Nem minden nőnek a 65 kilósak tetszenek, én sem írtam ezt. De a legtöbb nőnek nem jönnek be az igénytelen "férfiak" a kövérség pedig annak számít.

ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
180/95 vagyok. Nem 250 kg a rekordok könyvéből. Mindjárt írod fogyjak le 70 re. Akkor ütöd a korábbi kommented.
ápr. 21. 10:35
 10/32 anonim ***** válasza:
Testzsír százalékod mennyi?
ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!