Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közel Gollamszerű kommunikáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel Gollamszerű kommunikációs készséggel és külsővel hogy lehet jó csajokat felszedni?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Gyűrűvel! Közben súgd a fülébe, hogy drrrágasssszááág.
ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%

Ez engem is érdekel, követem.

Sok ilyennel találkoztam. Magam normálisnak tartom, átlagos embernek, átlagos intelligencia- és értelmi intelligenciaszinttel, nem vagyok defektes lelkileg, mégsincs senkim, több testi-lelki taügetoszi pozitív ismerősömnek meg fullos női vannak, ugyanez fordítva, nőknek jó pasijaik. Egyszerűen nem értem.

ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Talán lekellene állni az átlagos lányokkal….

Vicces azért, hogy mindig a férfiak mondják hogy a nőknek csak a legjobb faszik kellenek. Aztán itt a gyakori kérdéseken nem tudom hányadik kérdés jön szembe, hogy a faszi szar külsővel hogy szerezhet jó nőt…..

ne jó nőt akarj hanem átlagost!

ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Gollamszerű lénnyel átlagos lány se fog leállni, ne vicceljetek.😃 Azt lehet csinálni, hogy fejleszted magad, ilyen egyszerű.
ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mert a személyiség a lényeg, de azt hogy lehet fejleszteni úgy hogy rávessék magukat a csajok egy Gollamszerűre.
ápr. 23. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért egy átlag csajszi előbb leáll egy ronda pasival mint fordítva
ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
3: már bocsi, de azért Magyarországon a jó nő az átlagos.
ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Szompolyogva?
ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nagyon jót nevettem a kérdésen, főleg úgy, hogy vizuális típus vagyok. :D
ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Önkritikád, az van 😁😁. Tuti h nem vagy Gollamszerű! Ne változtass magadon, a személyiségeden. Ha valaki szeretni fog,nyilván sem a külsőd, sem a belsőd nem fogja zavarni. Ha változtatsz, csalódást okozol a későbbiekben. Legyél sexy, dobd be magad!
ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!