Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemdohányzó csajok! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó csajok! Ha egy pasi bejön külsőre és belsőre, akkor kizáró ok az alábbi?

Figyelt kérdés

Az, hogy dohányzik. Ha egyszer le is szökik róla, az csakis önmagáért lesz/lehet.


Eddig hány dohányos és hány nem dohányos pasid volt? Te dohányoztál valaha?


ápr. 29. 19:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró nálam is. Egy pasim volt dohányos. Egy hónapig bírtam.
ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, hogy érezni e rajta. Nem volt még dohányzó párom, viszont van 1-2 olyan dohányos kollegám, akiken egyszerűen nem érezni.
ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
A normál cigi nálam is kizáró ok, mert büdös és a szája is büdös tőle meg a ruhái. Az iqost el tudom viselni, de csak ha nagyon jól néz ki a pasi és nagyon rendes, megvan az összhang. 27N
ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igen. Utálom a szagát és nagyon egészségtelen is, nem tudnám elfogadni, hogy a párom cigizzen. Én amúgy sose tettem, nem is próbáltam, mindig undorítónak tartottam. Egyszer volt csak olyan barátom, aki dohányzott. Első beszélgetésünkkor ez is szóba került, én akkor mondtam, hogy nekem ez nem fér bele, mire ő rögtön úgy reagált, hogy le tudna szokni, neki ez nem probléma, csak eddig nem volt rá oka, így belementem. Ő nem is azt a nagyon büdös fajtát szívta, mindig rágózott utána és nagyon figyelt, hogy véletlenül se felém fújja, ha én is ott voltam, szóval ezt még elfogadható kompromisszumnak éreztem, mert amúgy külsőre és belsőre is tetszettünk egymásnak. Végül nem lett hosszú kapcsolat, így nem derült ki, hogy valóban leszokott volna vagy sem, de utólag azért vannak kétségeim. Családja, barátainak a nagy része is dohányos, régóta és sokat is szívott, szóval biztos nem lett volna könnyű. Nem tudom most belemennék-e hasonlóba, ha magától ajánlja fel a másik, hogy leszokik mielőbb és reálisnak is érzem az ígéretét. Ha ez sincs, akkor részemről kizáró ok, mindegy mennyire tetszik. Sose tudnám megszokni, mindig zavarna, szóval az egyszerűség kedvéért olyat keresek, aki nem dohányos.
ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg cigizek és egyik párom se dohányzott (3).
ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Oké értjük #9, tehát nulla.
ápr. 29. 20:05
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban nem volt kizáró ok egyáltalán, majdnem az összes pasim dohányzott. De hozzátenném, hogy abban a közegben még ma is ez a normális (Szerbiáról beszélünk, ha látogatóba megyek rokonokhoz és beülünk egy kávézóba vagy cukrászdába vagy bárhová, vágni lehet a füstöt kb, totál fullasztó érzés, nem is értem, hogy nem zavart ez kamaszként, vagy hogy nekik ez miért jó). Ma már azért erősen elszoktam ettől, nagyon zavarna az életteremben. Max úgy tudnám elfogadni, hogy kizárólag házon kívül szívja, szabad levegőn kevésbé zavar, de bevallom, hogy már ott is azért bántja az orrom.

Szóval, összességében volt 3 dohányzó exem, 2 nemdohányzó. Én a magam részéről sosem szoktam rá, buliban ifjúkoromban szívtam egy-egy szálat, néha füves cigit, de nem igazán éreztem soha a varázsát egyiknek sem, szóval részemről ez ennyiben is marad. Most már preferálom azt, ha valaki hozzám hasonló életet él, és nem kell kompromisszumokat kötnie egyikünknek sem- azért az neki sem jó, ha télen, hóban-fagyban, esőben, viharban, hajnalban és éjszaka közepén és mindig IS kiküldöm a ház elé cigizni, de közben meg az már nekem sem férne bele, hogy az összes minden a házban beigya magába a cigifüstöt (apám is láncdohányos volt, amúgy, ő ugyan ki nem ment a ház elé, ha szívni akarta, így még élénken él egész gyerekkoromból az a szag, amivel ez jár).

ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 Iyen alakokkal szóba sem állnék. Ne magadból indulj ki. :D
ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
Abszolút nem kizáró ok. Ha találnék valakit, aki szeret, tisztelt, megbecsül, akkor egyáltalán nem érdekelne, hogy dohányzik.
ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Csak ha megoldja hogy soha ne érezzem rajta a szagot
ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!