Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemdohányzó csajok! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó csajok! Ha egy pasi bejön külsőre és belsőre, akkor kizáró ok az alábbi?

Figyelt kérdés

Az, hogy dohányzik. Ha egyszer le is szökik róla, az csakis önmagáért lesz/lehet.


Eddig hány dohányos és hány nem dohányos pasid volt? Te dohányoztál valaha?


ápr. 29. 19:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%
Dohanyos ferfi barmilyen apolt, undorito izu a csokja.
ápr. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok.az összes eddigi párom dohanyzott, én nem dohányzom. Engem nem zavar mert szűk családban is egyedül én nem dohányzom🤷
ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohányzom. Nem mondom, hogy rögtön kizárnám, de basszus egy nem dohányosnak az nagyon büdös, hogy a másik bőre, haja, ruhája, szája olyan szagú. Van néhány barátnőm akik sokáig,dohanyoztak, az egyik a lakásban is. Nem bírtam 2 óránál többet nála lenni, mert megfájdult a fejem. Ha megöleltük egymást vagy közel ültünk, éreztem hogy az egész csaj cigiszagú. Pedig a barátnőm, szeretem de ahh rossz volt.


Na most, ha meg csókolózni meg szexelni is egy ilyennel kéne...egyszerűen rossz.


Kb. 2 hete csókolóztam egy pasival aki dohányzott. Hát elég rendesen éreztem a száján a cigi ízét és nem, nem volt jó.


Erre sztem tényleg az a megoldás ha nem dohányzó, nem dohányzóval jár. 🤷‍♀️

ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!