Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irritálom a pasit vagy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritálom a pasit vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szóval heti 2-3 alkalommal futunk össze egy tanfolyamon, alig váltottunk eddíg néhány mondatot. A nézésén azt veszem észre,h tetszem neki,meg néha kicsit elpirul, meg volt,hogy párszor ,,véletlenül" hozzámért és hozzám is simult. Viszont néha amikor meg beszél hozzám elég ideges,arrogáns, szal nem tudom,h mi a helyzet vele, mondjuk az igaz,h az elején kedvesebb volt,akkor meg én voltam távolság tartó,de normálisan viselkedtem,mert akkor alakulóban volt már nekem egy kapcsolat, de végül nem jött öszze. Ö meg tetszik nekem,csak néha úgy viselkedik,ami nem annyira szimpi...

2015. máj. 28. 20:29
1 2
 1/12 To7ka ***** válasza:
64%
Szerintem ez egy általános reakció, mikor egy pasi nem tud mit kezdeni a helyzettel. Próbálkozott, sikertelenül, de a lezárás egyértelmű jelét se adtad, tetszel neki, de fogalma sincs léphet-e, ha igen mit, bosszantja ez a helyzet és nem tudja megfogalmazni magát. Egyrészt nem biztos, hogy ilyen sráccal érdemes kezdened (vagy "férfival"). De ha úgy érzed Te zavartad össze a másik pasi miatt, akkor nyiss, kezdeményezz:)
2015. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak tényleg nagyon zavarban van és ezt próbálja leplezni azzal, hogy arrogánsan viselkedik veled. Vagy az is lehet, hogy már neki is alakult más és most próbál lerázni elég bénán. Vagy egyszerűen meggondolta magát. Szerintem még próbálkozz nála finoman.
2015. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
és ilyenkor nem lesz belöle semmi...hiába tetszetek egymásnak.a bátortalanság...
2015. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia!

Vesd rá magad 👍

Dugd meg úgy hogy még senki se 😆😂😂

2015. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy a zavarát próbálja ezzel leplezni, vagy nem akarja, hogy észrevedd, hogy bejössz neki, azért csinálja ezt (akár önkéntelenül is persze).
2015. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Az elején alakulóban volt egy kapcsolatod, ezért távolságtartón viselkedtél, akár szemezés, akár apró gesztusok, hárítottad. Akkor mégis mire számítottál?


Nem minden férfi reménytelen / kiéhezett, hogy egy életen át körülugráljon és a sarkadban loholjon.


Lehet hogy nő vagy, és magazinokban, blogokban már arra tanítottak, hogy MINDEN a férfi kötelessége, de ez rajtad múlt, a te döntésed és kezdeti viselkedésed miatt alakult így. Ha tényleg szeretnél tőle bármit is, akár csak tenni egy próbát és ismerkedni, akkor helyrehoznod is neked kell, pont a fentiek miatt. Mert van előzményetek, és ott távolságtartó voltál, elutasító. Egyenesen és őszintén oda kell menned, még ha mára ez nem is "trend" és egyenesen sokkoló sokaknak elvárni ilyet egy nőtől. Pedig ti is mozdíthattok kisujjat, néha a szempilla rebegtetés és kacérkodás már nem elég.


Másik változat, továbbra is csak passzívan kéreted magad, ő tovább lép, összejön mással és lemaradsz róla, majd jössz ide GYK-ra csodálkozni vagy panaszkodni.


Te választasz.

2015. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút igaza van a kedves utolsónak, minden szempont tökéletes, bár annyira ne sarkítsunk. Tèny, hogy neked kéne lépni, ha tényleg tetszik.
2015. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és hogy lépjek,h ne tűnjön nagyon nyomulásnak? :)
2015. máj. 29. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a férfi lép, az nyomulás? Ugyanúgy mint bárki más, őszintén.
2015. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy tetszel neki, de nem tudja, hogyan kéne lépni. Ezért aztán a haveri körben kérdezősködött, (vagy talán ezen az oldalon), és valaki azt tanácsolta neki, hogy játssza az alfahímet. Mivel azonban fogalma sincs, hogy azt hogyan kell, kicsit mellélőtt, és ezt te arroganciának vetted le.
2015. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!