Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irritálom a pasit vagy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritálom a pasit vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szóval heti 2-3 alkalommal futunk össze egy tanfolyamon, alig váltottunk eddíg néhány mondatot. A nézésén azt veszem észre,h tetszem neki,meg néha kicsit elpirul, meg volt,hogy párszor ,,véletlenül" hozzámért és hozzám is simult. Viszont néha amikor meg beszél hozzám elég ideges,arrogáns, szal nem tudom,h mi a helyzet vele, mondjuk az igaz,h az elején kedvesebb volt,akkor meg én voltam távolság tartó,de normálisan viselkedtem,mert akkor alakulóban volt már nekem egy kapcsolat, de végül nem jött öszze. Ö meg tetszik nekem,csak néha úgy viselkedik,ami nem annyira szimpi...

2015. máj. 28. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Uh velem is ez volt detto, csak nem tanfolyamon hanem más társaságba. Én elmondtam egy haverjának h nagyon bejön a srác, attól kezdve csak rosszabb lett a helyzet, esetemben kiderült h nem bír...hát ez van. De lehet nálad más a szitu, mindenesetre én megtanultam h ilyen "problémás" pasival nem éri meg kezdeni. Úgyis mindig lesz vmi ami miatt arrogánsabb lesz, vagy irritálóan fog viselkedni...
2015. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja vagy az is lehet, hogy megszagolta, hogy maradékelven kalkuláltál vele, és hányingert kapott tőle.
2015. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!