Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok segíteni az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni az alábbi párkereső oldalakkal kapcsolatban? Többi lent

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, életemben először most kezdtem regisztrálgatni oldalakra, hogy ismerkedjek kicsit.


paratlan.hu-n voltam fent pár napot, de nagyon ronda lánoyok voltak csak fent, ezért töröltem magam


pár napja regeltem love.hu-ra is, de biztos nem fogok ráírni emberekre, mert nem is látom nagyban a képüket, lol, meg elég ribisnek néznek ki ott sokan lányok


most regeltem a twoo.com-ra és kaptam is tetsziket, de 1., rohadtul nem tudom megnézni ki az, akinek tetszem 2., senkinek sem tudok üzenetet írni, csak ha fizetek! ez wtf?

ez a twoo.com ilyen fizetős? nem tudok tényleg még beszélgetni sem senkivel????


a badoo.com-ra is ma regeltem, de ott nem látom, hogy ki van online, nem tudom, azon lehet beszélgetni és ismerkedni, vélemények?


illetve van még két oldal: a randivonal.hu és a parom.hu


erre a két oldalra még csak most szeretnék regisztrálni, azt hallottam, hogy ez a két oldal még normálisabb is és forgalmasabb is


vélemény az oldalakkal kapcsolatban?



2015. máj. 29. 03:42
1 2
 11/17 Bence_ ***** válasza:
Lovebox-on meg tudsz nézni mindent. Ha írni szeretnél akkor kell kredit. De minden más funkció megy ingyen is.
2015. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy minden fizetős

élőben próbálkozz ismerkedni!

az legalább ingyen van!


Nem minden a külső!

A legfontosabb értékek belül vannak!

Még fiatal vagy,még ráér megtalálnod életed párját 30 ig!


Esetleg itt is tudsz ismerkedni!


Sok sikert!

2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! :)


Néhány napot kipróbálok mindegyik oldalon és meglátom melyik jön be :)

2015. máj. 29. 22:19
 14/17 A kérdező kommentje:

Hmm, mondjuk még akkor sem értem, hogy hogy lehet egy társkeresőn ismerkedni, ha mondjuk én nem tudok írni senkinek. Gondolom ha nekem írnának, akkor se tudok válaszolni.

És nem értem a lovebox miért olyan jó, hiszen beszélgetni sem tudok senkivel, azzal hogy olvasgatok még nem találok társat :)

2015. máj. 29. 22:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Badoon ha törölni akarod a profilodat, akkor felajánl (azt hiszem) 3 napra szupererőt, hogy hátha meggondolod magad. Érdemes kipróbálni. :D
2015. máj. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A Twoo-val kapcsolatban: én előfizettem oda és küldtem vagy 5 lánynak üzenetet. 2 perc múlva 3 lány válaszolt is, mindhárom: "Haloho"-t. Aztán soha többet semmit. Ami furcsa:


1. Mindhárom "Haliho"-t ugyanabban a perc ugyanabban a másodpercében küldték.


2. Mikor megnéztem mikor voltak fenn utoljára a válaszoló csajok: Utolsó bejelentkezés: 2 hete, stb.


TOTÁL ÁTVERÉS az egész. Nem mondom, lehetnek onnan kapcsolatok, de sok a fake profil, ami csak azért van hogy ott tartson és előfizettessen veled. Á .... felejtős ...

2015. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Most már csak badoo-n és twoo-n vagyok fent, a többiről már töröltem magam, egyik se jött be, nem találtam normális lányokat és a többi mind fizetős


Köszi a válaszokat :). Még egy ideig maradok badoon és twoon is, de eddig még nem nagyon beszélgettem ott lánnyal, bár már találkoztam badooról egyel, de az olyan is volt xD

2015. júl. 17. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!