Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Regen randiztunk. ket hete felkeresett. Taliztunk. Jol el voltunk. Csokoloztunk. Megbeszeltuk folytatjuk. Most meg vita sem volt mint annak idejen. De! Sokszor nem tudok mit irni neki. Ir vmit, vmi lenyegtelen dolgot. Sose kerdez. Kiveve akkor ha mar sok ido eltelik. Multkor is kisgregenyeket irogatott magarol. De az hogy en velem mi van en mit csinalok semmi....
2015. máj. 29. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
En 28 o 32. O a ferfi
2015. máj. 29. 15:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, de szexre jó vagy neki azért.
2015. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fekudtem le vele.
2015. máj. 29. 15:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezert sem ertem a viselkedeset
2015. máj. 29. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem fogjuk tudni, legfeljebb találgathatunk.

Az is beszédes lenne, annak idején miért maradtak abba a randevúk, miért nem folytattátok akkoriban.

2015. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert o annak idejen felhozta nem akar kapcsolatot. Utana ossze jott egy masik lannyal. Rovid ideig voltak egyutt. Aztan mikor egy eve randiztunk o rohant haza es egy noi ismerosenek posztolt. Nekem utana irt hogy haza ert. Es folyton azzal a fos oldallal foglalkozott. Gondolom most is csak nem nezem meg. Mikor anno szoba hoztam neki hogy ha jol erezte magat miert rohant haza fbzni? O erre mondta az az elete resze. Vagy elfogadom vagy nem. En mondtam akkor hogy en nem tartom termeszetesnek ha vki ott el. Erre kitorolt engem. Azota probalt tobbszor is felkeresni. Beadtam a derekem hogy ujra kezdjuk. De ez egy nagy 0 amit csinal... es semmit se valtozott
2015. máj. 29. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig csak negatívumot írtál róla. Csak magáról beszél, rólad nem kérdez, beszédtéma szinte alig van köztetek, Facebook-on élte/éli az életét, és azóta sem változott semmit.


Mindezek mellett nem igazán tiszta, miért akarsz bármit is tőle?

Ez nem ilyen konkurencia kipöckölő "hagyd a fenébe, itt vagyok én" szöveg, hanem mindenki más, élőben, városodban. Rengeteg férfi keresi a szerelmet úgy, hogy törődne és foglalkozna is veled. Ha ennyire minden rossz vele, akkor keress mást.

2015. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!