Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Adnátok esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Adnátok esélyt egy nektek nem tetsző lánynak/nőnek?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatra, nem alkalmi szexre értem.

2015. jún. 1. 08:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

12:10-es válaszoló.


Igen,növekszik ez,és ez bizony a nők túlzott válogatásának eredménye.

A magányos nők száma lehet,hogy növekszik,de nem ugyanabból az okból.Annak az oka szimplán az,hogy inkább egyedül vannak,mintsem mondjuk egy átlagos kinézetű,értelmes sráccal.Inkább hajtják a jóképű srácokat,és csak ők kellenek nekik,tehát saját maguknak köszönhetik,hogy egyedül vannak,hiszen ők döntöttek így.

A férfiak többségének viszont nincsen ilyen választási lehetősége,örül ha egyáltalán jut neki valamilyen nő...

2015. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó mondatra csak annyit, szerinted ki örülne annak, hogy valaki csak azért legyen vele, mert ez jutott, és nem önmagáért, hanem mert legalább ezt dobta a gép?
2015. jún. 1. 14:24
 23/25 anonim ***** válasza:
#21, hát akkor az elméleted szerint én válogató férfiként rontom a statisztikát. Pedig gyér gyári géneket dobott a gép. Szerintem alap, hogy válogat valaki, akár férfi, akár nő.
2015. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Ahhoz, hogy szeressem szükséges, hogy ne lássam rondának.

2015. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem! Ahogy a tökfőzeléknek sem. Van amitől egyszerűen csak undorodik az ember!
2015. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!