Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Asperger szindrómásan hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger szindrómásan hogyan találhatnék magamnak párt?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Jártam már fiúkkal, de nem tudom miért szakítottak velem. Talán a betegségem az oka? A családomon kívül senki sem tud a betegségemről. Későn kezdtem el beszélni tanulni is. Csendes, visszahúzódó vagyok. Önbizalmam sincs, a betegségemből adódóan azt gondolom magamról nem érek annyit mint a többi ember. Az iskolában is gúny tárgya voltam, szinte sosem volta barátaim. Butának nem vagyok buta, mindig jó tanuló voltam. A párkapcsolataimban is türelmes, engedékeny voltam, nem lógtam mindig a másik nyakán, még is szakítottak velem.
2015. jún. 1. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

vagy egyszerűen csak az önbizalomhiányod az oka

a betegséged miatt még nem vagy kevesebb másoknál, de amíg te ezt gondolod, nem valószínű hogy jó párkapcsolatod lesz

biztos te is hallottad már, először önmagadat kell megszeretni és elfogadni

2015. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%

Aki aspergeres annak igazán nincs is szüksége párra nem?

Egyébként néha én is azt gondolom, hogy enyhe aspergerem van, de nem ezen múlott soha a barátnőmmel a szakítás. Máshol kellene körülnézni

2015. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a betegséged konkrétan nálad miben nyilvánul meg? Egyébként egészségesként is sok melléfogás után találtam meg az igazit és te még olyan fiatal vagy, semmi nincs veszve. Az önbizalmadat kéne helyére tenni.
2015. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Későn tanultam meg beszélni, sosem voltak társas kapcsolataim pl az iskolában sem. Gúnyolódtak rajtam a csendességem miatt. habár ezekről szerintem sikerült leszoknom, de már az emberek szemébe tudok nézni, ill. már nem remegek. Soha nem tudtam emberekkel kapcsolatot kialakítani.
2015. jún. 1. 14:04
 5/14 anonim ***** válasza:

lehet, hogy egyszerűen csak elmúlt a szerelem a részükről, nem minden kapcsolat tart az életünk végéig

ettől nem vagy kevesebb

2015. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ez csak ilyen öndiagnózis?
2015. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát jó csak azt látom hogy a normális embereknek, akik velem egykorúak van párkapcsolatuk, míg nekem semmi. Én úgy veszem mint ha kapcsolataim sem lettek volna soha.
2015. jún. 1. 14:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem öndiagnózis, már kiskoromban megállapították ezt nálam.
2015. jún. 1. 14:16
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki normális, hogy épp 22 éves korában párkapcsolatban él.

Azt meg nem hiszem, hogy látod az embereken, hogy Aspergeresek-e vagy nem. Igazából rólad se tudja ezt senki a családodon kívül.

2015. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De az se normális hogy velem senki nem akar semmilyen kapcsolatot fenntartani.
2015. jún. 1. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!