Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem h megismerjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem h megismerjem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, valahol itt lakhat a közelben. Nem ismerem, pár napja találtam meg facebookon, pedig már több mint fél éve keresem. Sokszor látom (havi 2x3x) a kocsiból, mindig nézem őt és ő is engem. Az a baj, h nem tudom h azért néz-e engem mert én bámulom, vagy mert tetszem neki? Eddig mindig az alkalmat kerestem, h felvegyem és hazavigyem, de sosem alakult úgy, h ezt megtehessem. Most viszont h megvan facebookon, mennyire rossz dolog h ha csak bejelölném, és ha visszaigazol akkor írjak neki? Eléggé gagyinak gondolom ezt a fajta ismerkedést. Várjak az alkalomra, vagy lépjek facebookon? Még sosem csináltam ilyesféle dolgot :)

A másik kisebb gond h elég nagy a korkülönbség is, én 26 ő 19, szerintetek ez mennyire sok?

Köszönöm a segítségetek! ;)



2015. jún. 7. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

bejelölheted és ha tetszel neki, biztos visszaigazolja

tényleg nem a legjobb mód az ismerkedésre, de ha nincs más, ez is jobb a semminél

2015. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem jön össze, jelöld be, persze. :) bár én is 19 vagyok, és nekem sok lenne kicsit a 26, de ez amúgy a sráctól függ, ha fiatalos, akkor oké. :))
2015. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Fiatalos vagyok, és fiatal is. :) Kicsit rosszul is esett ez a megfogalmazásod. :) A lány egybként nemsoká 20 lesz. :) Eléggé tartok ettől a fbkos bejelöléstől. Nem jelöltem még be soha senkit, akivel nem beszéltem még előtte korábban.
2015. jún. 7. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább vedd fel facebook-on, minthogy vadidegenként a kocsidba invitáld. Vagy ha tudod, hogy egy megszokott időben egy megszokott útvonala van, akkor hagyd otthon a kocsidat és menj te is gyalog. Persze ez nehézkesebb és nem minden esetben kivitelezhető, szóval inkább a facebook-ot javasolnám még ha gagyi is egy kissé. És szerintem jó ez a korkülönbség, még belefér.
2015. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kocsiba invitálást úgy gondoltam, h ha mondjuk esik az eső és haza fele tart, vagy ha látom h áll a buszmegállóban... akkor én is "pont arra megyek" és elvinném. :)
2015. jún. 7. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
20 vagyok és randiztam már 26 éves sráccal, szerintem ebben a korban már egyáltalán nem vészes ekkora különbség, főleg, ha érett a lány. De az biztos, hogy én így nem szállnék be kocsiba és ha ilyet megkérdeznél, el is vágnád magadat a további ismerkedési lehetőségtől... ha van egy kis ép esze, akkor ő sem fog beszállni így ismeretlenül. Szóval a kocsis dolgot kifejezetten nem ajánlom. Viszont fb-n nyugodtan jelöld be, írd meg neki, hogy láttad már sokszor és szimpatikus volt, de sehogy nem volt rá alkalmad, hogy megszólítsd. :)
2015. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még a kocsis dologhoz annyit, h ez egy kisváros. Szinte csoda h nem ismerjük egymást és alig vannak közös ismerősök. Itt azért álltalában véve mindenki ismer mindenkit és még a rokonait is. Szóval nem olyan félelmetes dolog beülni egy "idegen" autóba. Bár természetesen jogos amit írtál és igazad van.
2015. jún. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!