Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos arcú, de jóalakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos arcú, de jóalakú lány aki kedves is, de nem nyomulós fajta, mindig levegő lesz a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nem itt akarok ismerkedni, és minden férfi számára levegő vagyok holott minden túlzás nélkül normális a kinézetem, persze az rendben van, hogy nem tetszhetek mindenkinek.


24/L


2015. júl. 2. 21:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk épp most születtek kiscicáink ha esetleg érdekel.
2015. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

De ööö, most mi a kérdés? Te is írod, hogy jó csaj vagy, ergo ezt te tudod is magadról. Akkor mi lehet?

a) véletlen nem vettek észre a pasik és eddig peched volt

b) akik észrevettek, azokat te nem vetted észre

c) nem vagy jó csaj


Ezeket én is feltettem magamnak anno, bármilyen hihetetlen. Húszas éveim közepén, frankó diplomával, jó állással, jó humorérzékkel, optimizmussal a "hátam mögött" ugyan miért nincs mellettem egy leányzó? Pedig helyesnek mondanak a gyengébbik nem tagjai...

Rohadt idegesítő, nem?

Vagy bennünk van a baj?

2015. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarok én sem ismerkedni veled, de úgy utálom az ilyen felfogású embereket, akik ábrándoznak, de tenni semmit sem tesznek a sikerért. "Nem akarok itt ismerkedni..."
2015. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
5%

honnét tudjam?


a szépek a jók nem maradnak észrevétlenek,ezek tények,a többit rakd össze.

2015. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló lányok többnyire elég sikeresek szoktak lenni, de persze ez sem törvényszerű. Mit értesz az alatt, hogy levegőnek néznek? Más lányokat sokkal jobban megnéznek? Vagy gyakrabban kezdeményeznek náluk? Vagy csak simán kedvesebbek velük, többet beszélgetnek velük?
2015. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Több esélyed van, mint egy szép arcú, de kövér lánynak.
2015. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

# 16

te olyan lány vagy ?

2015. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
És most dolgozól vagy tanulsz? Milyen munkakörben?
2015. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Néznek, de sose bókolnak nem kezdeményeznek beszélgetést.
2015. júl. 2. 22:08
 20/36 anonim ***** válasza:
lehet túl búval b*szott fejed van.. mosolyogj többet more! :D és legyél kicsit nyitottabb (nem a lábaid között) ;)
2015. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!