Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos arcú, de jóalakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos arcú, de jóalakú lány aki kedves is, de nem nyomulós fajta, mindig levegő lesz a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nem itt akarok ismerkedni, és minden férfi számára levegő vagyok holott minden túlzás nélkül normális a kinézetem, persze az rendben van, hogy nem tetszhetek mindenkinek.


24/L


2015. júl. 2. 21:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nade hol van erre lehetőségük? Hol vagy meglelhető?
2015. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Munkahelyen, egyetemen jó mondjuk nem nyáron, de strandon is lehet pl.
2015. júl. 2. 22:29
 23/36 anonim ***** válasza:
10%
válaszolj arra egy értelmes mondatban, miért zárod ki a lehetőségeket magad elől. pl mi okból nem ismerkedsz itt ?
2015. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Megnéznek, szóval levegő semmiképp sem vagy, kinézetre valószínűleg tetszel másoknak.

Sikerül elég nyitottságot kommunikálnod kifelé? Feltéve, hogy célod.

Ha azt látni valakin, hogy nem szeretne (vagy legalábbis kétséges, hogy szeretne-e) beszélgetni, mosolyogni, nyitni mások felé, ahhoz sokkal kevésbé fognak közeledni. (ne érts félre, ez nem jelenti azt, hogy az ilyen emberek értéktelenebbek lennének!)

2015. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Itt azért nem szeretnék ismerkedni mert tùl személytelen, mint a netes ismerkedés általában.
2015. júl. 2. 22:59
 26/36 anonim ***** válasza:
67%
Itt én sem akarnék ismerkedni. Még kikötsz valamelyik debil fagyasztójában.
2015. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Nezd, az is lehet, hogy mar volt vki aki erdeklodott irantad , csak te nem vetted jeleket. A leiras alapjan, nem hiszem, hogy kene aggodnod. Mosolyogj sokat, legy kedves, jarj magabiztosan. Elobb-utobb, biztos talalsz vkit.

Amugy teljesen ertheto, hogy a kerdezo, nem akar ismerkedni itt. Ki tudja ki van a nick nev mogott, meg amugy is...

2015. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
55%

Ez hülyeség, akik írták pasik, hogy bizony kelendő az ilyen és sokan próbálkoznak nálunk... hagyjuk már :D

Én is ugyanezt elmondhatom magamról, átlagos kinézetem van, normális vagyok, kedves, vékony, és nem vagyok egy buta liba, vannak szenvedélyeim/ érdeklődési köröm...

mégsem állnak sorban a pasik, sőt, alig akadt pár havonta egy-egy érdeklődő, vagy csak az igazán közönséges pasik találtak be.

2015. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
32%
Néha neked se árt kezdeményezni, főleg hogy van ez az egyenjogúsdi felfogás, semmi nem tart vissza hogy te lépj egy pasas felé. Nekünk van így is épp elég buktatónk, imádnivaló amikor azért lépnek át rajtunk, mert neki egy lóvés, filmsztár külsejű pasi kell...
2015. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mindenki nyugodjon le a pi.csába!Pláne a kérdezö és a 28-as-nak mondom nektek sem marad pokhálosan az ablak :D
2015. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!