Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én a kutyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én a kutyának se kellek? A családom is ugyanezt mondja rólam

Figyelt kérdés
Jártak velem rövid ideig fiúk, de hosszabb távra egyiknek se kellettem. Csak csók történt közöttünk, több nem. Amúgy se vagyok egy nyitott, közvetlen lány. attól félek hogy örökre egyedül maradok, és vénkisasszony maradok. L/23
2015. júl. 20. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradsz te sem örökre egyedül, csak tenned kell a változásért. Nem másért, magadért.
2015. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg épp ez az hogy teljesen átlagos fiúkkal jártam eddig.
2015. júl. 20. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szuleid ezt sulykoljak beled, elhiszed magadrol. Erre ra tehet meg az is, hogy introvertalt szemelyiseg vagy, es a ketto egyutt KO. Koltozz el otthonrol, szerezz uj baratokat, es egyenesbe jossz.
2015. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért ne hinném el? Látom hogy ez így van.
2015. júl. 20. 10:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Édesanyám azt is mondja hogy szégyen hogy a kutyának se kellek, pedig még csúnya sem vagyok.
2015. júl. 20. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
oké szép vagy külsőre, de mi van belül?
2015. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mesélnél magadról? Így nem tudhatjuk, hogy mi a probléma veled. (Akár privátban is írhatsz) 28F
2015. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szakítás oka, túl jó vagyok hozzá. Persze tudom nemez volt az igazi ok.
2015. júl. 20. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen vagy a kapcsolatban? és mik az igényeid?
2015. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát kérlek... így első nekifutásra annyit tudnék tanácsolni, hogy ("kérdésben a válasz") ha pasas nincs a közelben, akkor biza szerezz be egy kutyit.


Az - ha jól bánsz vele, akkor - biztosan szeretni fog: vár rád a kapuban, örül neked... tízezernyi jelét tudja adni, hogy "kellesz neki".


Ez viccnek tűnik de hidd el nem az. Én tudom.


Tényleg jó érzés, ha az ember legalább egy kutyának, de valóban KELL.


És hát... mellékhatásként a családod sem tudná folytatni ezt a kis szekatúráját. ;)



Hümm...

Egyszer régen nagyon depressziós voltam. Itthon ültem és zenélgettem magamban. És úgy adódott, hogy eljátszottam a "Boldogság gyere haza" című Cserháti számot.

Rá egy hónapra - kalandos körülmények között - találtam az út mentén egy kutyát.

A boldogság pedig hazajött velem.

Így történt. :)

2015. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!