Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok és sosem volt még kapcsolatom. Illetve egy volt, de az is hazugság volt, csak azért kellettem a barátomnak, hogy visszaszerezze az exét, utólag megtudtam, hogy végig csalt is vele. Nem tudom miért nem szeretne velem senki kapcsolatot. Vidám természetem van, gondoskodó vagyok (talán túlságosan is, lehet ezért nem tisztelnek), mindig azt tartom szem előtt, hogy a másiknak jó legyen, szívesen segítek bármiben, bárkinek. Szexuális étvágyam is egészséges, sőt... És azért annyira ronda sem vagyok, persze nem vagyok egy modell, de alapjáraton nem gondolom, hogy csúnya lennék. Nem tartom magam rossz vagy elviselhetetlen jellemű embernek, akivel ne lehetne együtt lenni, de mivel mindenki csak játszik velem, már nem tudom, mit higgyek, teljesen hadilábon állok az önértékelésemmel. Nem tudom, miért csak játszadozásra vagyok jó minden pasinak, de mint barátnőt, egyik sem akar maga mellé. És mikor rájönnek, hogy semmi esély rá, hogy benne legyek csak szexben, már nem is érdeklődnek irántam. Mi lehet a baj? :(

2015. júl. 24. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A külsővel lehet a gond mégiscsak.
2015. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az emberismereteddel lehet gond...
2015. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
Talán csak rossz helyen keresgélsz, vagy túl türelmetlen lehetsz. Nagyon ritka az olyan alkalom, hogy valaki tényleg ne kelljen senkinek sem, az már viszont gyakoribb, hogy akiknek kellene, azokat valamiért nem akarja észrevenni.
2015. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A külsőddel és az emberismereteddel lehet a gond.
2015. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Emberismeret rossz,te is közeledhetnél azokhoz,akik tetszenek neked,hiszen nem tiltott...
2015. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy esetleg túl hangos? Hivalkodó? Nem nevetsz ok nélkül? Bocsi, hogy ezeket kérdezem, de valaminek kell lennie, ha ennyire kerülnek a fiúk.
2015. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos ronda vagy büdös vagy. Ezek általában elég taszító tulajdonságok.
2015. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem ronda, büdös pedig főleg nem, teljesen normális, igényes lány vagyok. Hát, ezek közül talán az ok nélküli nevetést mondanám, elég bolondos tudok lenni, sok mindenen nevetek, amit mások nem találnak viccesnek.
2015. júl. 24. 22:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt van a kutya elásva. Ez egy idő után nagyon idegesítő tud lenni. Próbálj ezen változtatni.
2015. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, ha csak tényleg ennyi a baj, akkor inkább maradok egyedül, minthogy elfojtsam az érzelmeim és visszafogjam az őszinte boldogságom, azért, mert valakit idegesít. :)
2015. júl. 24. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!