Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elkezdenétek járni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elkezdenétek járni egy olyan pasival, aki eszméletlenül vonzó és intelligens meg minden, de ő maga is felvállalja, hogy ő bizony meg szokta csalni a barátnőit és igényli, hogy több nő is legyen az életében?

Figyelt kérdés

Nagyon jóképű, isteni teste van, kb. mint Brad Pitt-nek a Harcosok klubjából és intelligens, most végzett az egyetemen és mérnök és nagyon ügyes. És be is jövök neki, nagyon le tud venni a lábamról minden egyes alkalommal amikor találkozunk, és hajlandó is lenne velem járni, viszont elmondta egyenesen, hogy a hűséget nem tudja garantálni, mert ő egy "alfahím" és neki több nő is jár egyszerre és nem fog ellenállni semmilyen csábításnak.


Ti járnátok vele?


2015. okt. 25. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
K**rva spotted!
2015. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Többet érek annál, minthogy egy felsőbbrendűségi-komplexusos díszpintynél legyek sokadik.
2015. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, járnék vele,az tuti. Felőlem lehetne maga Brad Pitt is,akkor sem... De mindenkinek a saját döntése 18L
2015. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
* én nem járnék vele,az tuti
2015. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Költőnő? ***** válasza:
91%

Ne nevettesd már ki magad; legyen már tartásod.

Garantált lenne pár hónap múlva egy újabb kérdés, h érted megváltozna-e (nem fog), majd a szerelmes vagyok de a párom nem szeret, mit csináljak?

Eszed legyen, ne étvágyad.

2015. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Kinevetném. Konkrétan. Kaptam már ilyen ajánlatot, a csávó képébe köptem a sört, nem szándékosan csak ha valaki ivás közben adta ezt elő és ez volt az önkéntelen reakció.
2015. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy nem... Miaz hogy neki ez jár? Hagyjuk már. :D Jól összetörném az egoját, maximum ennyi JÁR egy ilyennek.
2015. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha vagy legalabb annyira buszke es naiv, hogy bebeszeled magadnak, hogy te majd meg fogod fogni es lehorgonyoz nalad, akkor fogsz vele jarni.
2015. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Abból a szövegből meg, hogy "a hűséget nem tudja garantálni, mert ő egy "alfahím" és neki több nő is jár egyszerre és nem fog ellenállni semmilyen csábításnak" nekem az jön le, hogy korántsem annyira intelligens, mint amennyire annak kellene lennie, hogy velem összejöhessen. :) Szóval lehet akármilyen helyes pofija, meg jó teste, lehet ügyes is...nekem nem kell ilyen pasi.
2015. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
"Alfahím".... :D :D :D
2015. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!