Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elkezdenétek járni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elkezdenétek járni egy olyan pasival, aki eszméletlenül vonzó és intelligens meg minden, de ő maga is felvállalja, hogy ő bizony meg szokta csalni a barátnőit és igényli, hogy több nő is legyen az életében?

Figyelt kérdés

Nagyon jóképű, isteni teste van, kb. mint Brad Pitt-nek a Harcosok klubjából és intelligens, most végzett az egyetemen és mérnök és nagyon ügyes. És be is jövök neki, nagyon le tud venni a lábamról minden egyes alkalommal amikor találkozunk, és hajlandó is lenne velem járni, viszont elmondta egyenesen, hogy a hűséget nem tudja garantálni, mert ő egy "alfahím" és neki több nő is jár egyszerre és nem fog ellenállni semmilyen csábításnak.


Ti járnátok vele?


2015. okt. 25. 11:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Most is van legalább 1 másik csaj akiről tudok, de szerintem van több is. Folyton azzal jön, hogy a gének, meg hogy az állatvilágban is ez van és, hogy ő milyen jó géneket hordoz. stb.

De mit csináljak, ha semelyik másik pasihoz nem vonzódok úgy mint hozzá?

2015. okt. 25. 12:04
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehetsz ilyen ostoba
2015. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

ha ennyire buta vagy nyugodtan

aztan lehet a nemibeteg gondozomba meselni az allatvilagrol tuti kirohognek

2015. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ösztön szinted egy páva szintjével egyezik meg :D Rámész a legszebb tollú pávára, mert az vonz. Végül is miért baj ez az állatvilágban ez természetes a hím oroszlánt is több nőstény veszi körül :) Szóval nincs ezzel semmi baj, csak egyet kérek embernek ne nevezd magad :)
2015. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

több nő is jár egyszerre? Pardon, mi az h jár? :D


beképzelt kissé....

2015. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

hát figyelj.

én pl fiatal vagyok most, nem vágyom komoly kapcsolatra, ha nekem nem mesél a hódításairól és őt sem érdekli hogy néha mit csinálok mellette, akkor akár működhetne is. persze fél-1 évnél többet nem adnék a dolognak :) de ehhez neked is úgy kell hozzáállnod, hogy ne legyél hűséges és ne szeress bele.

2015. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jöjj össze vele, egymáshoz illenétek!


Nem is tudom eldönteni, hogy ki a szánalmasabb, ő vagy te.

2015. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Költőnő? ***** válasza:
Te már döntöttél. Várjuk pár hónap múlva az új kérdést amikorra már rommá leszel alázva. De am ha az nem elég h százan egyöntetűen mit gondolnak; meg is érdemled.
2015. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 mikeXxX ***** válasza:
Segítek kicsit az alfahím = erős kisugárzású férfi aki általában a nők kedvence akit te annak hívsz az maximum farokfej lehet mert azzal gondolkozik és nem tiszteli a nőket ! Sok sikert hozzá :D ! 36 f
2015. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ugyan, mindenki csal....nem mindegy?
2015. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!