Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egyáltalán nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán nőként interneten társat keresni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol? Eddig két alannyal jártam onnan mert élőben szinte nincs társasági életem. Nos mindkettőnek meg volt a maga defektje. Valamiért úgy gondolom akik élőben találnak párt normálisabbat sikerül fogniuk(nem feltétlenül de általában). De magányosan hogy fogjak magamnak élőben? Én nem fogok nyomulni.Rossz tapasztalatom is volt régebben az élőben való nyitásról férfiak felé.Be lehet égni rendesen ha a férfi egy fa...sz.Már ha barátkozik velük az ember akkor is azt hiszik szerelmes vagy beléjük.

2015. okt. 27. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Velem kezdheted, legalabb nem kell alulrol felefele lepegetned a rangletran.
2015. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Élőben sosem találtam nekem valót. A ferjem neten ismertem meg. Nekem bejött. Na nem elsőre... sokat kellett próbálkozni. De megérte. N31
2015. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia :) en nagyon felenk es nem szep lany vagyok, sosem mertem eloben ismerkedni fiukkal,sot meg csak hozzajuk szolni sem.

Aztan elkezdtem kivancsisagbol tarskeresozni de az valahogy nekem tul huspiac volt, nem elveztem es mimdig fura emberek talaltak meg.

Ezutan talaltam meg ezt az oldalt ahol nagyon sok emberrel lehet levelezni es nem olyan embertelen hely megsem mint egy tarskereso.

Itt talaltam ra az elso baratomra, o volt az elso fiu minden szempontbol, elotte,huszeves koromug meg csak randin sem voltam igazan, nen hogy kezfogas vagy csok...

Utana mikor vele szakitottam a masik baratomra is itt bukkantam veletlenul, akivel azota is egyutt vagyok es remelem hogy fogok is eletem vegeig.

Szoval csak ajanlani tudom hogy ezen az oldalon probalj meg levelezni, persze itt is vannak erdekes alakok, de nagyon sok kedves, rendes ferfi is.

21/L

2015. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Itt! ;) Hány éves is vagy? :D
2015. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"és ennyi idő után olyan vagyok mint akit idegileg leszipolyoztak."


akkor még ne keress pasit!


először tedd rendbe magad. miért jönne össze egy ilyen nővel egy normális pasi?!

2015. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lányokkal, ismerkednék 21f,Pécs
2018. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!