Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már elengedhetetlen a magas végzettség ahhoz, hogy egy szép csajt meglehessen fogni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy fejlesztőmérnöki téma fejtörés volna számomra, de sok egyéb dologhoz értek, meg úgy vagyok vele ami érdekel azzal foglalkozom.


Megfigyeltem hogy egy fiatal bolti eladó hamarabb zavarba jön ha, meglát mondjuk egy feszülős izompólóban, mint egy egyetemista tervezőgrafikus



Ahol dolgozom multinál elég sok a velem egykorú huszonéves csaj és akik nekem is bejönnek, azok mellett egy szintén gyúrós, ám tanultabb srác van.

Addig néznek rám, míg felmérnek, utána nyilván egyszerű melósként kezelnek.



2016. jan. 10. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha pénzed van, akkor a 8 általános sem gond.
2016. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

Gondolkozz....gondolkozz...


A kérdésedben ott a válasz.


Kit akarsz megfogni ???

Szép csajt ugyebár.


Tehát akkor nem okos csajt akarsz megfogni magas iskolai végzettséggel hanem szépet.


És hogy fogod megfogni a szép csajt ?

Ha te is jól nézel ki.

Tehát gyúrás, szoli, izompóló, tetkók tömkelege.


Ez alól kivétel ha sok pénzed van szép autóval.

Akkor nyugodtan nézhetsz ki szarul, lehetsz nyugodtan büdös öregember sörhassal vagy amit akarsz.

2016. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha pénzed van az elég.
2016. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2016. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el a kérdés alatti szöveget úgyis csak azt akarod hallani, hogy igeeen, csak a diplomás, gazdag pasi kell minden nőnek..
2016. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sok csajt érdekel valóban a végzettség sajnos...
2016. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem a végzettség számít, hanem hogy értelmes és kultúrált legyen. Ha ez hiányzik, hiába mutogatja a papírjait... Ha megvan a szellemi összhang, nem csorbítja az esélyeket a diploma hiánya.
2016. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy olyan világban ahol az egyetemek szarják a diákokat nekem elvárásom hogy legalább egy szakot tudjon elvégezni... Papír nélkül (hacsak nem nagyon talpraesett) nehezen lesz jó kenyérkereső én meg nem fogom egyedül eltartani a családom...
2016. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as hogy te mekkora egy csíra vagy


és még buta is mint a föld


A mai világban ahol a diplomások munkanélküliek egy jó szakmával sokkal többre mész. És amikor már elég jó vagy benne felhúzhatod rá a saját vállalkozásodat és magadnak dolgozol.


Hol láttál te összefüggést az iskolai végzettség és a sok pénz között ?


Neked a világ összes egyeteme se elég arra hogy rájöjjél egy ilyen pofon egyszerű dologra

2016. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 Hát mondjuk elég kevés politikusnak van 8 általánosa. :D

Nyilván a jó szakember sokra viszi, ez tény. De az is, hogy a fiatalok nagy része nem azért megy szakmunkásba, mert ilyen jól felépített terve van, szimplán csak lusták tanulni.

2016. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!