Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már elengedhetetlen a magas végzettség ahhoz, hogy egy szép csajt meglehessen fogni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy fejlesztőmérnöki téma fejtörés volna számomra, de sok egyéb dologhoz értek, meg úgy vagyok vele ami érdekel azzal foglalkozom.


Megfigyeltem hogy egy fiatal bolti eladó hamarabb zavarba jön ha, meglát mondjuk egy feszülős izompólóban, mint egy egyetemista tervezőgrafikus



Ahol dolgozom multinál elég sok a velem egykorú huszonéves csaj és akik nekem is bejönnek, azok mellett egy szintén gyúrós, ám tanultabb srác van.

Addig néznek rám, míg felmérnek, utána nyilván egyszerű melósként kezelnek.



2016. jan. 10. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szeretném látni azt a végzős egyetemistát aki sikeres politikus lesz.


Még állást is alig talál magának nemhogy arról álmodozzon hogy majd ő lesz valaki a parlamentben vagy bárhol a politikai életben.

Mellesleg a politikusok középkorú vagy idősebb emberek aki kivételes szerencsével és kapcsolat rendszerekkel juthattak el valahova. Nem pedig végzős egyetemisták.


Ennél sokkal sokkal reálisabban kéne látni az életet.


Az egyik ismerősöm mosógépszerelő.

Láttam munka közben és süt róla hogy elég jól ért a szakmához.

És erre mindig lesz igény mert mosógép minden háztartásban van és garantálom neked hogy el fog romlani.


Ezek után nem nehéz kitalálni hogy elég fényesen él és könnyedén eltartja a családját és még 1-2 drágább hobbit is megengedhet magának.


Ez a realitás.

Ezt meg lehet valósítani és ehhez nem kell egyetemi végzettség.

És minél magasabb az iskolai végzettség annál kevesebb az emberi érték.

Hallottál te olyat hogy egy szakmunkás vagy egy középiskolában érettségizett embernek az lenne a feltétele hogy a párja legalább egyetemi végzettségű legyen ??

Soha


Egy egyetemet végzett ember nem tesz mást mint megpróbálja érdekből kiszámítani a saját és más emberek életét.

Aminek a vége természetesen bukás.

2016. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, mielőtt fröcsögnél olvasd el amit írtam, megjegyeztem zárójelben, hogy "hacsak nem nagyon talpraesett". Ahhoz hogy valaki egy szakmából is jól megéljen kell hogy legyenek ambíciói de nagyon sok értelmes szakmunkást még nem találtam aki kihozta volna magából a legtöbbet :) Megjegyzem pénzügyesként dolgozom két egyetem mellett nem kevés pénzért és a jövőben saját vállalkozásan gondolkodom...
2016. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A példa amit írtam egyáltalán nem kivételes.

Két gázszerelőt ismerek az egyik Q7-es Audival jár a másik Toyota terepjáróval, elég jól megy nekik.


Remélem sikerül a vállalkozásod, de a magas iskolai végzettséges feltételedről csak ugyanazt tudom elmondani mint eddig.

Ha ez alapján választasz garantáltan tönkre teszed a saját életed.

2016. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

28/F Egyáltalán nem igaz amiket írsz. Tény, hogy egy jó szakmunkás is tud jól keresni ha mondjuk hiányszakmában dolgozik, de azért ne essünk át a ló túloldalára. A diplomások átlagban sokkal hamarabb találnak munkát és többet keresnek. Csak mostanában szajkózzák sokan, a közhelyet, hogy egy jó szakmunkás többet keres mint egy diplomás. Attól, hogy ez ma már mondássá vált, még nem igaz. Kivétel persze mindig akad, de az csak erősíti a szabályt. [link]

[link]

[link]

[link]

2016. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A diplomások elismerik, hogy aki jó szakember, az akár 8 általánossal is helytáll az életben, míg a szakmunkások zöme folyamatosan fröcsög, hogy "öntelt, sznob diplomások, büdös nekik a munka". Ez a hozzáállás undorító és itt látszik a szellemi színvonal teljes hiánya. Aki meg sokra vitte papír nélkül, az nem azon élvezkedik, hogy valaki esetleg nem ért el semmit a diplomájával, mivel akinek ilyen az életfelfogása, az úgysem viszi semmire... :D
2016. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"És hogy fogod megfogni a szép csajt ?

Ha te is jól nézel ki.

Tehát gyúrás, szoli, izompóló, tetkók tömkelege."


De gyökér vagy te is ezzel az általánosító dologgal jössz. Nem minden szép lánynak jönnek be a kigyúrt szolis tetkós férfiak. Kezdem unni ezt a gyúrás divatot, anélkül is jól nézhet ki valaki és nem utolsó sorban van több mozgásforma is.

2016. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!