Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lefogynátok egy lány miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lefogynátok egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Nem is az zavar h nagy darab, hanem az h lusta, puhány. Biztos vagyok benne, hogy több fekvőtámaszt tudok megcsinálni, mint ő, vagy hogy gyorsabban futok.


Röviden annyi a történet, hogy szimpatizálunk egy fiúval, de engem a fent leírt dolog azért eléggé zavar. Szerintetek képes valaki ezen változtatni vagy inkább hagyjam, már úgysem tud változni?

Ő 25/F én 23/L



2016. jan. 12. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek az alap természete ilyen (lusta), akkor nem fog változni. Vagy megváltozik időnként 1-1 hónapra és huss vissza minden. Volt lusta barátom majdnem 3 évig, nem volt súlyfeleslege, de a lustasága az élet minden területén megnyilvánutl, nagyon ki tudott akasztani.
2016. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még soha nem voltam kövér, de azt hiszem képes lennék lefogyni, de elsősorban magam miatt,a folyamatot egy lány is indukáklhatná.
2016. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy állandó versenysúlyom, amit tartanom kell, ha ez nem tetszik egy nőnek, akkor így járt, nem hagyom abba a sportot egyik nő kedvéért sem.
2016. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

magad is írtad, nem a súlya,hanem a puhánysága,lustasága zavar!


kár belekezdened vele a kapcsolatba!


én nőként elkezdtem fogyni,de nemcsak magam miatt,hanem mert tetszik egy pasi aki sportosabb :)

2016. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz ami most van hanem az ami majd 10 év múlva lesz,mert addigra úgy fog kinézni,hogy már tényleg nem lesz gusztusod hozzá.És akkor még mindig csak 35 éves lesz.Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor egy kicsit előre is kell gondolni,ezzel a hozzáállással csak egyre kövérebb lesz.

Sajnálom a srácot mert legszívesebben kiállnék mellette,de a te érdeked az,hogy ilyen fiúval ne jöjjetek össze.:)

2016. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:
82%
Ha ilyen jó véleménnyel vagy róla,akkor inkább hagyd békén szegényt.
2016. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fogyni?:O

Hülyéskedsz?

Én Charlize Theron miatt még a Mount Everestet is megmásznám,pedig tériszonyom van.

2016. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ilyen fekete-fehér, de köszönöm a válaszokat.


Egyszerűen csak nem fér a fejembe, hogy valakinek, hogy nincs igénye arra, hogy mozogjon, azt hittem ez mindenkinek alapszükséglet. Meg igazából abba reménykedtem/reménykedem, hogy csak egy kezdő lökés kéne neki, és rájönne, hogy nem olyan rossz dolog ez.


Szerintetek érdemes lenne erről vele beszélgetni, vagy tényleg hagyjam? Természetesen nem úgy, hogy megbántom, megsértem, csak beszélgetni erről, ő hogy látja.

2016. jan. 12. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:
En lefogynak egy olyan lanyert akit szeretek:)
2016. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én így is vékony vagyok. :) Fekvőtámaszból én se tudok sokat megcsinálni, de futásban elég jó vagyok.


Ha kövér lennék, akkor nem egy lány miatt, hanem magam miatt fogynék lenne.

2016. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!