Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lefogynátok egy lány miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lefogynátok egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Nem is az zavar h nagy darab, hanem az h lusta, puhány. Biztos vagyok benne, hogy több fekvőtámaszt tudok megcsinálni, mint ő, vagy hogy gyorsabban futok.


Röviden annyi a történet, hogy szimpatizálunk egy fiúval, de engem a fent leírt dolog azért eléggé zavar. Szerintetek képes valaki ezen változtatni vagy inkább hagyjam, már úgysem tud változni?

Ő 25/F én 23/L



2016. jan. 12. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én anno azért fogytam le, mert reméltem, hogy több esélyem lesz így a lányoknál. Tévedtem. Azonban sikerült olyan mozgásformákat megismernem, amiket azóta is szeretek. Szerintem mindenkinek van olyan sport, amit szívesen csinálna, csak lehet, hogy sosem próbálta.
2016. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha biztos lenne, hogy akkor sikerül nála elérni valamit, akkor igen. Nagyjából 1 hónapja kevesebbet és fogjuk rá, hogy egészségesebben eszek, és fogytam 4 kilót, csak azért, hogy a lányoknál sikeresebb lehessek, de van egy olyan érzésem, hogy ebből semmi nem lesz, legalábbis csomóan azt nyilatkozzák, mint az előző válaszoló is. Mondjuk én 173 centihez vagyok most 80 kiló körül, szóval nem extrém kövér vagyok.


Egyébként ha most én azt akarnám, hogy miattam szokjon le a bagóról egy lány, akkor egyből nekem esne mindenki, hogy mégis hogy képzelem, de hogy egy egy hónapokig tartó, megterhelő folyamatnak alávessen valaki egy másik embert, csak mert neki nem tetszik, az tök normális. :D

2016. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Magam miatt fogytam le kiskoromban, és hogy sikerem legyen a lányoknál. Ha ezt egy konkrét nő kezdeményezte volna, valószínűleg hagytam volna a búsba. Ha el tudod fogadni a párodat, akkor maradj vele, ha meg zavar akkor keress másik pasit, aki hozzád illik.
2016. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele és mondd el őszintén amit gondolsz és érzel vele kapcsolatban.

Én most vagyok 35 éves és 178cm. 25 éves koromig sportoltam hobbi szinten viszonylag rendszeresen 75 kg körül voltam.

Aztán beszippantott a karrier semmi sport, egészségtelen zaba, ivászatok, hiphop 95 kg. 2 évvel ezelőtt változtattam, sport ismét rendszeresen, heti 2-3 alkalom edzőterem, otthoni edzésekkel kiegészítve, étkezési szokás átalakítása, normális, egészséges táplálkozást próbálok vinni, most 82-83 kg vagyok ez a 178 cm magasságomhoz már egész jó, már nem vagyok annyira zsíros, és izom is épült, és tetszik ez az életmód nem szándékozok változtatni rajta, tovább szeretnék alakulni. Nem lettem függő vagy ilyesmi, egyszerűen heti 2-3 alkalommal 45 percet jólesik mozogni és előnyömre is válik.

Szóval a kérdésedhez visszatérve, ha a srácnak elhúzod a mézesmadzagot az orra előtt, akkor lehet belevág az életmód váltásba. Utána meg kitartás kell a részéről, mert ez nem egy rövid folyamat, el kell ismerni :).

Sok szerencsét nektek hozzá! :)

35F

2016. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem fogynék le mert így is elég vékony vagyok. Viszont ha kövér lennék akkor magam miatt is nekiállnék fogyni.
2016. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!