Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesznek olyan nők, akik magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesznek olyan nők, akik magas igényeik miatt soha nem fogják megtalálni párjukat?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan nőket, nem is egyet, akik bizony nagyon magas elvárásokkal rendelkeznek és bizony már 35 évesek és szinglik.

Felmennek egy társkeresőre és válogatnak, éveken keresztül ott vannak.

Ha sikerül is összejönni egy pasival, akkor is mivel nagyon kelendő férfiról van szó, előbb utóbb el fogja hagyni ezt a nőt,

Az ilyen nők mindig így vergődni fognak az életben?

Általában azt vettem észre, hogy amelyik nő már hosszú ideje foglalt annak egy teljesen átlagos normális, nem nagy egzisztenciával rendelkező férfi a párja.


2016. jan. 29. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Voltak vannak és lesznek olyanok (férfiak és nők egyaránt), akik olyan igényeket támasztanak, amik hozzájuk képest irreálisak másokkal szemben. Ennek ellenére lehet szerencséjük, de önismerettel és emberismerettel többre mennének.

Viszont vannak olyan elvárások, amik pl. a rossz tapasztalatok miatt lesznek az évek során szigorúbbak. Tehát mondjuk lehet, hogy valaki alig felnőttként még elnézi az ivászatot, sőt, aktívan részt is vesz ilyenekben, de elég egyszer nagyon rosszul járnia (pl. kifog egy alkoholistát, aki agresszív vagy elveri italra a pénzt, vagy életveszélyes helyzetbe/állapotba kerül egy görbe este következtében), hogy akár zéró tolerancia is kialakuljon nála később.

2016. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Csak a legjobbal érik be, akkor igen. Márpedig úgy tűnik így van.
2016. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,de ez miért cél,hogy megtaláljuk a párunkat?:O Van aki úgyis teljes életet tud élni,hogy nincs párja.Ez ilyen ostoba,társadalmi beidegződés,hogy ha nincs párod,akkor biztos,fura vagy,magányos,szerencsétlen,senki stb.Ez akkora hülyeség!Engem qurvára nem érdekel,mások élete!
2016. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Lassan úgy érzem, egy nőnek már akkor is túl magasak az igényei, ha elvár olyasmit, ami 10-20 éve természetes volt.

Pl ha nem is enged előre az ajtónál, legalább ne ba.ssza rá az orromra. Ha valahová MEGHÍV, akkor nem felesben fizetünk. Tudjon kulturáltan viselkedni nyilvános helyen.

Vegyen évente egy szál virágot, és szülinapomon legalább egy viber üzenetben köszöntsön fel.

Àgyban legalább tegyen úgy, mintha érdekelné, hogy jó-e nekem.

Ha bemutatom a barátaimnak meg a családnak, ne hozzon kínos helyzetbe, és ne könyvelje el őket kapásból "vén büdös k.rvának".


Mutasson be. ha összefutunk az ő ismerőseivel, ne nézzen levegőnek, ne kezdjen velem úgy beszélni, mint a kutyával.

Fel se merül, hogy szüleinek bemutasson, ez ma már csak álom.



Ne legyen alkoholista, drogfüggő, és legalább akkor ne csajozzon, ha ott vagyok mellette. Cigizésre már csak legyintek, a nem dohányzást már kívánni se merem.


Ennyi lenne az igényem egy pasival szemben. És képzeld, nem találok olyat, aki legalább nagyjából megfelel.


Inkább egyedül vagyok.

Természetesen megkapom, hogy akkor ne válogassak.

Tanácsot adnál, milyen elvárásokból engedjek? Mi az, ami elrugaszkodott, irreális elvárás?


30 éves, 160 cm, 57 kg, szőke (festett) haj, szürke szem, átlagos külső. Diplomám, munkám, lakásom, kocsim van, gyerekem nincs. Nem iszok, nem dohányzok, rendszeresen sportolok.

Ennyire se vagyok jó?

2016. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Vannak és lesznek is hasonló Nők/Férfiak! De ez egy általánosítás semmi több.

5-ös! Messze túlszárnyalom az elvárásaidat! Akkor már sok is vagyok?

2016. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6. Imádom amikor ennyire szuper önismerettel rendelkeznek a mai férfiak, amikor nőről van szó, aztán csak kiderül hogy valami nem stimmel itt, meg ott :) :D


Ezek a gyakorin, amúgy mindenki szuper tökéletes férfi :D

2016. jan. 29. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ötösnek az elvárásai nem is nagyok.Nekem is nagyjából ezek voltak és mégis kevesen tudnak megfelelni még ezeknek is.
2016. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

5-ös és többiek.

Tudjátok miért nem találtok ilyeneket? Mert észre sem veszitek őket!!!! Jó pár ilyen srácot ismerek,köztük jómagam is ilyen vagyok,ezek amiket leírtál nálunk alap dolgok...

Csak hát ugye mivel nem születtünk jóképűnek,így a nők emberszámba sem vesznek minket...

Szóval van nagyon sok ilyen férfi,csak észre kellene venni őket... Mondom én személy szerint több ilyet is ismerek,és rájuk sem hederít egy nő sem...

24/F

2016. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, engem úgy neveltek, hogy az ötös által felsorolt elvárások kb az alapkategória, és nem azért, hogy párt találjunk, hanem úgy egyáltalán: alap. Minden többi ezután jön. Pedig nem vagyok öreg (annyira), 24 vagyok. Nem mozgok felnőttebb körökben, szóval nem tudom, de tényleg ennyire gyászos a helyzet, hogy még ezeknek megfelelőeket találni is nehéz? Akiket én ismerek, azok simán hozzák ezt, és a differenciálódás "magasabb" szinten van, és még ott is sokszor úgy, hogy igazából nem gond, csak egyszerűen nem illünk annyira össze, és kész. Szóval fura.
2016. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!